Звернення до широкої громадскості України
З нагоди проведення Асамблеї УС ПГС 18 грудня 2015 року.
З нагоди проведення Асамблеї УС ПГС 18 грудня 2015 року.
Шановні громадські активісти! Шановні колеги!Друзі!!
На сьогодні громадскість України стоїть передвеликою місією, долучитися до важливих процесів розбудови європейської України,стати активною частиною по імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС,оскільки саме повноцінне громадянське суспільство має зіграти тут своювирішальну роль.
Саме 18 грудня 2015 року має відбутися АсамблеяУкраїнської сторони Платформи громадянського суспільства, яка і має визначитисяхто з нас, громадських активістів, має активно долучитися до процесу імплементаціїУгоди про асоціацію Україна-ЄС, стати частиною судьбоносного процесу розвиткукраїни в европейському шляху.
Так склалося, що інші представники громадянськогосуспільства, як організації роботодавців і профспілки, вже визначилися щодосвого представництва в УС ПГС. Тепер черга за громадськими організаціями,визначити свою "трійку" в цій поважній, надзвичайно важливій, громадськійПлатформі.
Мене, як голову Всеукраїнської громадськоїорганізації «Громадська Палата України» висунутодоучасті у виборах членів УС ПГС від громадського сектору на Асамблеї УС ПГС.
Моє бачення діяльності в якості членА УС ПГС від громадського сектора (коротко):
1. Надважливо сприяти участі широкої громадскості в процесі імплементації Угоди, задля успіху реформ. Громадскість має стати центром внутрішньоїконсолідації України.
2. Ми маємо створити дієву платформу длявироблення системи заходів і механізмів ефективного партнерства держави тагромадянського суспільства з питань імплементації Угоди про асоціацію.
3. Необхідно сприяти забезпеченню ефективноїучасті громадськості у виконанні Угоди, зокрема через громадський моніторинг режимуімплементації положень Угоди.
4. Приймати активну участь в пропаганді євроінтеграційнихреформ, в проведенні громадських експертиз, аналітичних досліджень щодорезультатів імплементації Угоди, внесення конкретних пропозицій, тощо.
5. Вважаю, що УС ПГС має стати майданчиком для широкої координаціїзусиль громадскості, зокрема, шляхом залучення громадскості до інформаційно-просвітницькихзаходів, аналітичних досліджень, експертних заключень.
6. Оскільки невід'ємною частиною Угоди про асоціаціює поглиблена та всеохопна зона вільної торгівлі, а також законодавче йрегуляторне наближення України до стандартів ЄС активна участь громадскості вцих процесах має зіграти вирішальну роль, адже це повинно привести до значногопідвищення добробуту народу, значне підвищення соціальних стандартів, через економічнезростання країни, шляхом створення нових робочих місць, вирішення міграційних проблемта зайнятості людей, дотримуваня прав людини, її трудових прав, повагу додемократичних принципів, тощо.
довідково Про ГромадськуПалату:
ВГО «Громадська Палата України» створена в 2011 році. Наразі «ГромадськаПалата України» має свої осередки в усіх областях України, є площадкоюрозбудови повноцінного громадянського суспільства в Україні, опирається наактивних громадських діячів регіонів.
В своєму активі «Громадська Палата України» має чимало корисних справ,зокрема активна волонтерська діяльність в Хмельницькій області (голова Лукіна Т.В.),активна діяльність серед молоді в Дніпропетровській області (голова Жебрик Н.П.),де було за підтримки Агентства США по міжнародному розвитку (USAID) проведно масовийзахід серед студентської молоді «СКАЖИ СВОЄ СЛОВО».
За ініціативи ВГО «Громадська Палата України» в вересні 2015 року створенаПлатформа громадянського суспільства «Збудуємо Європу в Україні» (координатором обраноПетриченко П.М.), яка стала центром розбудови громадянського суспільства вУкраїні, охоплює 14 громадських рад, утворених при обласних державних адміністраціях та при Мінсоцполітики,куди входить понад 2200 громадських організацій.
Нам можна написати: [email protected]
Про діяльність Громадської Палати України можна дізнатися на сайті тут:
Або на нашихсторінках на фейсбуці:
1. Головними є:
https://www.facebook.com/profzahust/
https://www.facebook.com/public.chamber.ua/
https://www.facebook.com/groups/grom.palata/
2. В усіх 27 регіональних осередків ГромадськоїПалати України є прихильники та активісти, які об’єднуються у відповідні Палатирегіону та мають свої сторінки уфейсбуці, посилання на які ви можете знайти тут:
Платформа громадянського суспільства «Збудуємо Європу в Україні» для висвітлення свої інформації має сайт:
https://euinukraine.wordpress.com/
та свої сторінки на фейсбуці:
https://www.facebook.com/national.platform/
https://www.facebook.com/groups/493193327519273/
https://www.facebook.com/groups/1412054175756675/
https://www.facebook.com/PetrPetricenkoPeterPetrichenko/
Сподіваємося, що саме представник ВГО "Громадська ПалатаУкраїни" має усі шанси бути обраним до УС ПГС.
Розраховуємо на підтримкуучасників Асамблеї 18 грудня 2015 року!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393