Як комплекс бога місцевих служб упливає на впровадження Реформи в Києві?
Чергові підсумки Реформи зовнішньої реклами.
Статистика впровадження Реформи в Києві говорить сама за себе.
![Як комплекс бога місцевих служб упливає на впровадження Реформи в Києві?](/public/images/users/122fb9e8b24f1d287662d2adbeeed787/2018/11/09/20181109094954-4223.jpg)
![Як комплекс бога місцевих служб упливає на впровадження Реформи в Києві?](/public/images/users/122fb9e8b24f1d287662d2adbeeed787/2018/11/09/20181109094957-4584.jpg)
![Як комплекс бога місцевих служб упливає на впровадження Реформи в Києві?](/public/images/users/122fb9e8b24f1d287662d2adbeeed787/2018/11/09/20181109095011-8315.jpg)
Та красномовнішими все ж є самі вулиці, де реклама встановлена і у відповідному місці, і відповідного зразка. Пам’ятаєте бульвар Дружби народів: сіті, призма, скрол, щит? Тепер там лише скроли. А Кутузова, Старовокзальну, Січових Стрільців, Бульварно-Кудрявську, Дмитрівську, Верхній і Нижній Вал, Набережно-Лугову, Межигірську? Тепер там лише один формат сіті-лайтів і колишня еклектика із щитів, тумб, скролів, призм уже в далекому минулому. Сучасно? Так! Гарно? 100%. Та, окрім цього, сьогодні, коли країна переживає не найкращі економічні часи, це ще й величезний вклад в інвестиційну привабливість столиці, своєрідний стратегічний крок заради спільного виграшу.
Та все ж, якщо уважно проаналізувати цифри і порівняти їх із попередніми періодами, напрошується висновок про «неідеальність процесу». І справа тут не в перфекціонізмі. Із 47-ми вулиць за серпень і 32-х за вересень стовідсоткова стадія виконання робіт лише в 5-ти випадках. Влада та ж сама, оператори – теж, спільне бажання змінити місто на краще теж нікуди не ділось. Ба більше, Реформа набула таких обертів, що до Києва приїжджають представники інших міст, аби запозичити досвід у вибудовуванні конструктивних діалогів між бізнесом та владою. То в чому ж справа? А вся справа – в маленьких деталях маленьких підписів. Це не зрозуміє людина, яка ніколи не збирала підписи в державних установах… Та таких, мабуть, немає. Наша система так влаштована, що збирати підписи, низько кланяючись, ми вміємо ще з юнацьких років, коли збирали обхідні листи... Ще тоді в нас мало викарбуватися в пам’яті: «Чим нижча посада – тим нижчий уклін!», – і не важливо, що вже стоїть підпис коменданта… найважливішим залишається вахтер. Хто б міг подумати, що таке правило нас супроводжуватиме і в дорослому житті...
Місцева служба, комунальний заклад, установа чи підприємство – здавалося б, усі підконтрольні місцевій владі. Про важливість Реформи для Києва неодноразово говорив і міський голова, причому це лунало як у медійному просторі, так і в нормативному (на нарадах та засіданнях).
Та коли справа доходить до чергового погодження демонтажу чи отримання дозволу, знаходиться той, хто не чув ні про пріоритетність реформи, ані про вказівки і доручення профільного заступника. Затверджена Схема – це вже погоджені локації всіма службами (!). На сьогодні їхні підписи мають бути номінальними, а не перетворюватися на додаткову процедуру погодження. Та «вахтер» на сторожі... ДАІ не дозволяє здійснювати операторам демонтаж без КП «Київблагоустрій»… архітектура не дає дозвіл без підпису ДАІ… Це при тому, що всі служби перебувають в одній горизонталі і почерговість віз ніде не визначена. Жодного раціонального пояснення, окрім бажання окремо взятої служби (чи то спеціаліста) відчути себе значущим, тут не знайти. Та чи варті такі «комплекси» загрози успішності Реформи?
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411