Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
31.10.2016 19:24

Про поліграф (нагадування)

Приватний підприємець, член Громадської ради при Державній регуляторній службі України від ГО "Всеукраїнське об'єднання підприємців малого та середнього бізнесу "Фортеця"

Після фіксації випадку корупційного зловживання у столичному відділі реклами як спосіб вирішення проблеми пропонують перевіряти співробітників на поліграфі. Чи все так просто і насправді дієво у цьому дописі

поліграфі. Як відомо, сталося це вже після затримання поліцією та слідчими ГПУ співробітника цього відділу під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 52 тис. гривень. 

передача на каналі ЕспрессоТВ, яка таки переконала про це написати. До того ж, за цей час з’ясувалося, що сама пропозиція зовсім не була імпровізацією, адже вже в п’ятницю на сайті комунального підприємства КП ”Київреклама” з’явилась інформація про призначення першим заступником директора підприємства Володимира Медведя, який до цього займався адвокатською діяльністю, очолює громадську організацію «Національне антикорупційне бюро», а також є виконавчим директором громадського об’єднання «Всеукраїнська асоціація поліграфологів». 

обстеження на спеціально замовленому Черновецьким ніби то з самого Вашингтону приладі проводив спеціаліст-поліграфолог його ж «Правекс-банку» (теж успішно проданому в 2008-му). 

щорічне тестування українських державних чиновників на “детекторі брехні”. Ну а ще, подейкують, що за часів його мерства як одну з умов працелаштування в КМДА деякі рекрутингові агенства таки зазначали проходження поліграфу. 

наказ вже не існуючого Міністерства доходів і зборів України №328 від 02.08.2013 про використання поліграфів у діяльності міністерства та його територіальних органів за підписом Олександра Клименка, якого давно оголошено у розшук за підозрою у заподіянні шкоди бюджету України на суму понад 6 млрд грн

Тим не менше, на сьогодні зареєстровано як мінімум два законопроекти які можуть врегулювати питання обов’язковості застосування поліграфа, це №4094 авторства Андрія Тетерука та альтернативний №4094-1, суб’єктом подання якого є Андрій Журжій. Тож конструктивне і, в якомусь сенсі, результативне обговорення проблематики давно могло б бути проведене у парламенті.

Ну а поки хотілося б щоб Кличко-мер звернув увагу на заяви своїх підлеглих про імовірне звільнення тих, хто не погодиться проходити дослідження, як мінімум як на такі, що є передчасними, і нагадати, що найефективнішими способами боротьби з корупцією є реальна прозорість та відкритість, а сходи за відомою німецькою приказкою таки метуть згори вниз (Die Treppe von oben zu kehren). 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net