UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
03.09.2015 14:07

В Київраді голосуватимуть за правилами!!! Нова система "РАДА-IV"

Депутат Київської міської ради VII та VIII скликань. Політичний консультант

Новий політичний сезон в Київраді стартував. І стартував доволі приємно - нова система голосування "РАДА-IV" позбавляє можливості голосувати за сусіда. Саме на сьогоднішньому засіданні відбулось її випробовування .

Новий політичний сезон в Київраді стартував. І стартував доволі приємно - нова система голосування "РАДА-IV" позбавляє можливості голосувати за сусіда. Саме на сьогоднішньому засіданні відбулось її випробовування . Київрада в цьому попереду навіть Верховної ради.

З цього моменту кнопкодавство в Київраді лишається в минулому. Інструктаж щодо нової системи дуже простий: п отрібно тримати обома руками сенсор і кнопку голосування аж до завершення самого голосування.  Дуже сподіваюсь, що це буде діяти і результати не змусять на себе очікувати. Головне, аби «дотепники» не вигадали шляхи, як обманути цю систему.

Також, на персональному моніторі, встановленому на кожному депутатському місці, можна буде побачити інформацію про порядок денний, рішення і інші деталі засідань.

Система "РАДА-IV" -  ц е надважливий крок в роботі ради , а відповідно, всієї столиці .

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]