UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
29.03.2016 21:26

Фініта ля комедіа

Керівник Секретаріату партії ВО «Свобода»

Операція "Вілкула на царство" успішно закінчена. Спочатку бездарно (чи безплатно?) віддали перемогу.

Що ж "фініта ля комедіа".

Операція "Вілкула на царство" успішно закінчена. Спочатку бездарно ( чи безплатно?) віддали перемогу в другому турі на осінніх виборах мера Кривого Рогу. Потім людину, яка фактично перемогла, тихенько замінюють на Константина-Семена Грішина-Семенченка. Згодом, для тих хто ще сумнівався в своєму виборі, робиться декілька гучних заяв про перемогу Вілкула в першому турі та анонсуються протести (як же без цього), і, вуаля! Результат не забарився. Місцеві чиновники, розуміючи що ніхто, з так званих "демократичних сил" за перемогу боротись не збирається, слухняно зробили звичну справу. Це ж не попередні вибори. На цих вже можна не боятись.

 Ай да САМОПОМІЧ! Майстри, нічого не скажеш. Шкода лише часу тих людей, які повірили "новим обличчям", та прийшли на виборчі дільниці. Їх вкотре кинули. На цей раз, з особливим цинізмом. Що ж. Вмикаємо телевізори, зручніше вмощуємось на дивані. Починається шоу "тримайте мене троє". В головній ролі - Семен Грішин. Технічне, фінансове, медійне забезпечення - САМОПОМІЧ. Приємного перегляду! Олександр.
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]