Сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи, яка відбулась з 9 по 13 жовтня, стала справді знаковою міжнародною подією.
Всі ми багато разів чули вислів «світова житниця» по відношенню до України, але в довоєнних умовах він звучав швидше пафосним означенням високого аграрного потенціалу нашої країни.
Цифри статистики і опитування свідчать, що українці стають біднішими та не мають можливості оплачувати компослуги за існуючими тарифами
Депутати отримують дуже багато звернень від медиків з усіх областей стосовно найбільш гострих питань, з якими вони безпосередньо стикаються при лікуванні тяжких хворих з коронавірусом.
На жаль, у нашій країні слово «реформа» завжди звучить раніше, ніж ми маємо реальний і ефективний механізм її впровадження.
14 вересня Кабмін затвердив проект Держбюджету на 2021 рік і подав його до парламенту. Це було зроблено вчасно, тож претензій щодо цього ми закинути уряду не можемо.
Посада головного державного санітарного лікаря, відновлена у зв’язку з поширенням COVID-19, була реанімована з обрізаними функціями та без дієвої системи, яку вже встигли повністю зруйнувати
Медична реформа триває, але «вже реформована» первинка показала виключно формальний підхід до цього процесу
Цього року головне земельне питання стоїть вже дещо під іншим кутом: дебати розгортаються не стільки про те, бути чи не бути ринку земель в принципі, як про те – яким саме повинен бути ринок землі?
Рада входить в бюджетний процес, і якраз зараз вирішується, як фінансуватимуться основні сфери життя суспільства в прийдешньому 2020 році.
Український політик, народний депутат VII, VIII, IX скликань від 147-го виборчого округу (центр – місто Миргород). Народився 25 листопада 1966 р. у місті Зіньків Полтавської області, де проживаю і зараз. До обрання народним депутатом тричі обирався депутатом Полтавської обласної ради.Член Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики.Автор багатьох важливих законів та законопроектів у земельній та аграрній сферах. Активно займаюсь громадською діяльністю на Полтавщині.