Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
04.12.2013 13:46

Продовжуймо активну й згуртовану боротьбу!

Народний депутат України 7-го скликання

Революція почалась. Шлях до її перемоги буде не простим, а подекуди й суперечливим. Але план і спільна воля до його реалізації є! Ранок 1 грудня став нашою незаперечною тактичною перемогою. Мільйон вільних українців вийшли на вулиці показати свою волю. Ре

Революціяпочалась. Шлях до її перемоги буде не простим, а подекуди й суперечливим. Але план і спільна воля до йогореалізації є!

Ранок1 грудня став нашою незаперечною тактичною перемогою. Мільйон вільних українціввийшли на вулиці показати свою волю. Революція вже почалася, її не спинити. Ценезабутня, історична подія, від якої я досі перебуваю в щирому захваті. Інакшей не могло бути в чергову річницю історичного Акту проголошення незалежності1991 року.

Водночас,не забуваймо, що маємо справу з безсовісним ворогом. Побивши у суботу зранкудітей, в неділю на Банковій під спрямовані удари провокаторів з натовпу влада підлопідставила молодих солдатів із Внутрішніх Військ. Проте ані ця провокація, анікривавий «похід» «Беркуту» по Банковій не повинні нас вразити чи зупинити.

Ціганебні, нічим не виправдані звірства перед телекамерами – агонія режиму, а нехитрий план. Ми побачили власні помилки і втрати. Ми змужніли й зрозуміли, щоперемогу ніхто не подарує. З нами Бог, з ними страх. В нас попереду нове,справжнє життя. В них лише морок. Не дивно, що вони упираються й вириваються подорозі туди. Будемо мудріші й наполегливіші – і переможемо.

Ниніголовна небезпека не «Беркути» й провокатори, а власні зневіра й взаємна недовіра.Маємо тісніше об’єднатися й більше працювати для реалізації плану революції.Він, насправді, простий:

1.      Захищаємо Майдан у Києві (також – в тих містах, денаша перемога вже незаперечна). Тут наша свята земля, де ми вже серйозно перемагалидвічі, в 1991-му й 2004-му. Днями тут пролилась кров наших дітей.

2.      Підтримуємо рішення опозиційних лідерів масовими,скоординованими ненасильницькими акціями. Якщо нас буде багато скрізь, нас ненасміляться спинити. Нас побачить увесь світ.

3.      Невпинно гуртуємося, мобілізуємося й навчаємося вкращих традиціях європейського активізму й самоврядування. Потрібні постійнавзаємодопомога й обмін інформацією. Потрібні мобільні, мотивовані йпідготовлені волонтерські структури. Якщо режим втратить залишки глузду й некапітулює по-конституційному – використаємо ці структури для масового наступу йостаточної перемоги. Без кулеметів і мішків з готівкою.

Планперемоги простий, але над його реалізацією треба потрудитися. Координуйтеся зі штабомнаціонального порятунку, але сподівайтеся лише на себе й тих, хто поруч.Просіть хороші ідеї й ресурси в усіх, але не чекайте їх, склавши руки. Миєвропейці й будуємо своє життя власноруч.

Яповідомлятиму в соцмережах про питання, які координую особисто, і канализв’язку з вами. Насамперед, займатимусь усім, що стосується активістів зіСтрийщини й Жидачівщини. Стежте за оновленнями, і пам’ятайте: все залежить віднас. Весь світ, всі уряди чекають одного – чіткого виявлення нашої Волі.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net