Хитрощі воєнного стану
Народ не проведеш
Що за доля у нас із вами така химерна, панове!? Здається, нам, нині здрастуючим, заплановано пожити за різних епох, часів і державних укладів, станів.
При комунізмі пораювали, чи не так?
Мабуть, скажете, що ні. Не було такого...
А я ось переконаний, що так – пожили, і самі того не відаючи. Це тоді, коли вода в кранах міських комунікацій безкоштовною була і хліб вартував лише 16 копійок, і лежав він геть безкоштовним у кожній громадській їдальні скибочками нарізаний. Покататися у трамваї чи тролейбусі можна було за 3 копійки, а лише мідний п’ятак коштував стакан газівки з подвійним сиропом. Справжня смакота!
Але ж вам, пані й панове, не подобався такий комунізм, ви захотіли нових часів, модерніших оцінок данності, більш відкритого суспільного укладу – себто, капіталізму. Де кожен нібито сам собі хазяїн. Насправді, ми відтак вступили до полоси дикого капіталізму. І вирватись звідси більше ніхто не зуміє.
Що ж він нам приніс?
Як мені видається, - поки що загальну всенародну руїну. Як вона насправді виглядає – можете переконатися з учорашньому мого матеріалу, опублікованого тут - https://blog.liga.net/user/ogorobets/article/31718
Але цього, виявляється, мало. Бо на роду нам написано пережити ще й воєнний стан. Що воно таке – з минулого вечора товчуть воду в ступі на телеканалах, у соціальних мережах щодо цього різного роду юристи і державні пропагандисти. А в мене є ряд простих людських зауваг і пропозицій з цього питання…
![капець дружбі з росією](https://d.radikal.ru/d24/1811/9d/23972fa97ecc.jpg)
Я б, приміром, обома руками підтримав особливий правовий режим, коли б він був спрямований проти корупції і крадіїв державних багатств. Саме це геть уже спустошило нашу країну, поставило її на останнє місце в Європі за статками людей. Якби за ВС спійманий на мільйонному хабарі чиновник не зміг більше відбутися мізерним штрафом чи відкупитися в тих, хто його затримав, це справді б був значний крок уперед. Але ж цього, і ви це також добре знаєте без мене, дорогі мої читачі, ніколи не буде при нинішній владі. Її очільники самі крадуть і вже не можуть не красти, не збагачуватись на біді народній, а якщо й приловлять якого нечестивця, то лише дещо почистять йому кишені, перекладуть його «бабло» до своїх торбин. Оце й усе. А становище заборони громадянам збиратися, мітингувати, надання права введенням воєнного стану владі розпускати громадські організації, продиктоване ВС, взагалі дає прерогативу нашим баригам безроздільно царювати, скільки їм заманеться.
Тоді навіщо такий воєнний стан?
Дивно, що пояснюючи вчора на засіданні РНБО України на телекамери сутність введення ВС, ні пан Порошенко, ні будь-хто з інших чиновників так і не пояснили, а для чого, власне, потрібне запровадження особливих умов життя суспільства, що це в кінцевому результаті має дати країні. Які перспективи відкриває це для обороноздатності держави, де вісім із десяти осіб населення є жебраками?
Оскільки пояснень причин і завдань введення ВС немає, то доводиться людям, холера ясна, самим будувати щодо цього здогадки. Я ж особисто також пристаю до тієї, можливо і суперечливої думки, що воєнний стан дає органам влади один лише незрівнянний привілей – відтермінувати у часі початок запуску кампанії з виборів нового глави держави. Створюється ще одна начебто об’єктивна реальність покерувати країною у режимі, коли добро, прибутки лізуть в усі щілини дому начальника держави, а народ від того тільки все більше й більше оскудіває!
До речі, на цій шкапі, ті, що нині при владі, можуть кататися не лише два наступних місяці – себто, 60 діб, як оголошено було учора, а хоч і безліч безмірного часу поспіль, поки триватиме російсько-українська війна. Якби ВС, пані й панове, був настільки дієвим способом мобілізації суспільства, чому в такому разі пан Порошенко і його камарилья не вводили воєнний стан в Україні під час Іловайської трагедії, коли московітами лише за офіційними даними було знищено в одному бою без малого чотириста наших героїв?
Я не чекаю відповіді на це питання від представників органів влади, їхніх сателітів, позаяк точно знаю, що його просто не існує.
Кремлівська воєнщина просто у неділю, 25 листопада ц.р. спровокувала загострення становища в районі Кримського мосту, позаяк природа така собача путлєрщини, і Банкова негайно поспішила використати цю морську колотнечу у власних політичних інтересах для безумовного продовження терміну перебування П. Порошенка при владі, майбутнього відтермінування у часі чергових президентських виборів. Це очевидно, як Божий день.
Якщо в адміністрації глави держави не знайдуть можливості у перший період впровадження ВС (бо він може продовжуватись все тим же рішенням РНБО) поліпшити ситуацію з станом підвищення обороноздатності морських рубежів держави, то цей правовий режим, який до певної міри обмежує права і свободи громадян України, безперечно, спрацює на майбутні вибори кандидата №1 тільки негативно. Це також очевидно, чи не так, панове?
Таким чином, воєнний стан був би виправданий лише в одному випадку: якби він був спрямований проти всепоглинаючої корупції, яка роз'їла, підточила корені державності, всі інші варіанти – від лукавого…
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407