Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Зазначу, що ОБСЄ, організація, якій, звісно ж, вже немає ніякої віри серед українців, у черговий раз почала виправдовувати свого не міжнародного офіцера-спостерігача, а, як на мене, явного помічника терористів. Принаймні, так я це оцінив.![jkhgt](http://s019.radikal.ru/i622/1711/cd/9636c03e5fca.jpg)
Думаю, що цього бугая, який проявив ніжність до терориста і бойовика, більше не повинно зовсім бути в міжнародній місії. Європейці ж його зухвало й вельми огидно вигороджують... Почитайте пояснення. «Рука, - мовляв, - сама потяглася до козирка…»
А ми з насолодою ковтаємо цю локшину...
Не може така людина працювати в міжнародній миротворчій місії!!! Не може! На цьому має наголосити наша сторона. Це точно засланий туди Кремлем козачок,
Я ЗАКЛИКАЮ ВСІХ, ХТО ПОЧИТАЄ ЦІ РЯДКИ, ВИСЛОВИТИСЬ З ПРИВОДУ ГЛУЗУВАННЯ ПРЕДСТАВНИКАМИ МІЖНАРОДНОЇ МІСІЇ НАД НАМИ, УКРАЇНЦЯМИ.
27.11.2017 20:17
Не миротворці, а третя не байдужа сторона...
На чиєму боці в Донбасі виступають офіцери ОБСЄ?
Сьогодні (27.11.2017 р.) по обіді, ОБСЄ, котра вже добру сотню разів боляче падала на кобчик перед українцями в справі недооцінки ситуації із застосуванням сили бойовиками проти українців, котрі захищають свою Вітчизну, упередженої фальсифікації даних обстрілів наших теиторій, це вчинила знову. Цього разу міднародна місія стала нахабно виправдовувати ідіота в однострої ОБСЄ, з числа мовбито миротворців, який над понівеченими тілами наших героїв, котрих доставили з нейтральної полоси, з-під лінії оборони бойовиків, став обніматися, обмінюватись приємностями з керівником групи терористів, котрий також був присутній при цьому обміні втратами. Офіцер ОБСЄ проявив себе, як людина однієї компанії з ЛНРівцем. Це було вітання рідних людей, однодумців...
Зазначу, що ОБСЄ, організація, якій, звісно ж, вже немає ніякої віри серед українців, у черговий раз почала виправдовувати свого не міжнародного офіцера-спостерігача, а, як на мене, явного помічника терористів. Принаймні, так я це оцінив.
![jkhgt](http://s019.radikal.ru/i622/1711/cd/9636c03e5fca.jpg)
Місія ОБСЄ назвала його дії спонтанним проявом солідарності військових, котрі, мовляв, перед колегами-військовими інших країн мимо волі тягнуть руки до козирка і вдаються до привітань. Буцімто, нічого неправомірного там не сталося… Ну, козирнули один одному, і все...
Усе це велика неправда, друзі, українці. Витлумачено епізод абсолютно не правильно, явно упереджено. Є відеокадр на якому цей бик у синьому одязі («миротворець» буцімто) не просто віддає честь бойовику, а тепло, люб’язно обнімається з ЛНРівцем. Так вітаються явні побратими, ягоди одного бойового поля.
Отож, Європа нас знову тримає за недорозвинених лохів... А ми навіть уже очевидне не вміємо правильно оцінити, прокоментувати, витлумачити -себто, навіть те, шо бачимо і чуємо. Бо там чітко пролунали й теплі слова вітань. Знайдіть і прослухайте, будь ласка...
Наше міністерство оборони, зовнішньополітичне відомство, виявлляється, відомства зовсім без зубів. Якщо пропускають такі речі, погоджуються з явним обманом ОБСЄ. Наші державні інституції, відтак, схожі на зборища платних ідіотів за кошти наших платників податків. А якщо не вміють притягти до відповідальності явного москофіла з місії ОБСЄ, гадаю, тоді нехай беруть рушниці і йдуть на фронт воювати. Це стосується і панів Полторака, і Клімкіна безпосередньо також. Там побачимо, які вони українці… які патріоти...
Думаю, що цього бугая, який проявив ніжність до терориста і бойовика, більше не повинно зовсім бути в міжнародній місії. Європейці ж його зухвало й вельми огидно вигороджують... Почитайте пояснення. «Рука, - мовляв, - сама потяглася до козирка…»
Треба, либонь, відрубувати такі руки.
У мене чітко склалося враження, що над тілами вбитих бандитами наших героїв зустрілися, обмінялися л`юбязносцями люди однієї бойової сторони. Я, принаймні, бачив відіокадр з їхніми лизаннями, обмін теплими репліками, Там не просто бугай брав під козирьок перед убивцею.
У мене склалося чітке і конкретне враження, що це люди з однієї банди і вони радіють нашим втратам. Швидше за все, цей бугай в обладунках міжнародного спостергіача, цілком ймовірно, ще недавно бігав з автоматом по Донбасу, стріляючи в наших вояків. Де та хвальковита Ір, Геращенко, в якої посад, як у сучки бліх, у тому числі й обов`язки по урегулюванні ситуації в Донбасі, чому вона не вияснить на зустрічі у Мінську, хто цей мордатий гицель, який заховався в личині офіцера ОБСЄ, і над скорботними тілами наших героїв захоплено вітає терористів?!
Не може така людина працювати в міжнародній миротворчій місії!!! Не може! На цьому має наголосити наша сторона. Це точно засланий туди Кремлем козачок,
Я ЗАКЛИКАЮ ВСІХ, ХТО ПОЧИТАЄ ЦІ РЯДКИ, ВИСЛОВИТИСЬ З ПРИВОДУ ГЛУЗУВАННЯ ПРЕДСТАВНИКАМИ МІЖНАРОДНОЇ МІСІЇ НАД НАМИ, УКРАЇНЦЯМИ.
Якщо ми будемо сором`язливо мовчати, пропускати без уваги і реакції такі явні провокації наших ворогів, то вони незабаром завлять, що це не Україна обороняється від московітів, а ми напали на них…
***
Пройшовши за поданим нижче посиланням, визможете побачити, як бик у формі офіцера ОБСЄ сердечно й мило обнімається зкерівником місії від так званого ЛНР, який передає тіла загиблих українськихвійськових. «А, дорогий, привіт!» - весело вітається «миротворець» ізтерористом над тілами наших вояків і по-братськи обнімається, --
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411
Контакти
E-mail: [email protected]