Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Часу так збігло чимало, а грошей із наших з вами податків, панове, витекло так багато, що за цю злодійську, сказати б, «каденцію» Вища рада юстиції встигла перетворитися навіть у Вищу раду правосуддя, відповідно до реформування судової системи держави. Яке ж гидке посмішище! Відчуваєте величезну постМайданну різницю!? Аж ось тепер хтось грізний нарешті дав команду: «Звільняйте!» «Тільки ж за гарною статтею, щоб і бали на цьому заробити…»
Сьогодні всі один перед іншим телеканали й інші ЗМІ щосили трублять про величезну перемогу справедливості і реформування судової системи: І. Отрош люстровано! Хоча, як мені здається, вона нас всіх люструвала-каструвала. На мільйони гривень зарплати, відпускних, і казали мені, буцімто й навіть премій. Не держава, а рай для дурнів! Якщо вони турбуються про себе і своїх близьких.
14.02.2017 20:36
Що за люстрація без фальсифікації?
Наша влада, скільки збреше, стільки в`їде. По інакшому в неї, либонь, просто не виходить. Від того, мабуть. що там зібралися самі лише перебрехи...
Чули? В Україні сталася грандіозна подія, перемога на фронті люстрації. Вища рада юстиції звільнила з роботи колишню одіозну голову Печерського районного суду столиці Інну Отрош. Яка, панове, величезна, значуща звитяга! Закон про люстрацію таки, виявляється, діє.І внизу тоненьким рядочком уточнення: Скандальної І Отрош із 2014 року в Україні немає (!), вона разом із своїми хазяями втекла до Криму, давно вже «відправляє чесне правосуддя» там. Вища Рада юстиції хотіла звільнити її ще того ж таки 2014 року, але хтось згори грізним окриком зупинив це рішення. Вища рада юстиції взяла тайм-аут. Виявилося, аж на… три роки. Напевне, світовий рекорд! Немає лишень кому офіційно зареєструвати його. Весь цей час пані Отрош вірою й правдою служить новому царю, великому Кремлю, а зарплату з наших із вами податків, отримувала в Києві. Напевне ж, підпільно, або з-під поли.
Хтось же ж справно табелював її прогули у 36 місяців поспіль, видаючи за напружену працю. Тут робоча людина на годину-другу припізниться, геть звільняють з роботи. У даному ж випадку виплачували захмарну зарплату.
Часу так збігло чимало, а грошей із наших з вами податків, панове, витекло так багато, що за цю злодійську, сказати б, «каденцію» Вища рада юстиції встигла перетворитися навіть у Вищу раду правосуддя, відповідно до реформування судової системи держави. Яке ж гидке посмішище! Відчуваєте величезну постМайданну різницю!? Аж ось тепер хтось грізний нарешті дав команду: «Звільняйте!» «Тільки ж за гарною статтею, щоб і бали на цьому заробити…»
Сьогодні всі один перед іншим телеканали й інші ЗМІ щосили трублять про величезну перемогу справедливості і реформування судової системи: І. Отрош люстровано! Хоча, як мені здається, вона нас всіх люструвала-каструвала. На мільйони гривень зарплати, відпускних, і казали мені, буцімто й навіть премій. Не держава, а рай для дурнів! Якщо вони турбуються про себе і своїх близьких.
Це не просто скудоумство, а повний безлад державної урядової, судової систем. На чолі з міністрами-неуками петренками, такими ж безпринципними прем’єрами яценюками-гройсманами, і повзучими на престол юліботами…
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411
Контакти
E-mail: [email protected]