Як німецькою: "Поїхав би ти додому, чоловіче..."?
Коментар до бурхивих подій з приводу заяв, про буцімто відсутность війни і окупації в українському Донбасі
ЧОМУ БЕЗЧИНСТВУЄНІМЕЦЬКИЙ ПОСОЛ В УКРАЇНІ пан РАЙХЕЛЬ
Давайте вдумаємось у те, що насправдісказав німецький посол в Україні Ернст Райхель. Він заявив, що, мовляв, ніякоїросійської окупації української території немає. Що на теренах, які утримуютьсянині російсько-терористичними бандами немає ніякої війни. Що начебто мільйониукраїнських громадян, які покинувши свої розгромлені домівки розбрелися повсьому світу безпричинно: вони, або психічно хворі, або шизофреники. Я тількине можу зрозуміти, куди цьому рафінованому німецькому дипломату подіти 10 000трупів українців, які полягли в боях за свою Батьківщину? Може нехай би сказав,що вони самі закопалися в трунах під землю…
Тільки цинічна і нікчемна людинаможе, не звертаючи уваги на ці страхітливі жертви України, що є вельми значимимфактом сучасної історії, порівнювати ситуацію в нинішньому Донбасі з подіями 1990року, під час приєднання НДР і Західного Берліну до ФРН. Тоді дійсно, в ході першихтам багатопартійних виборів, можливо, десь і не було на флагштках державнихсимволів ФРН, і водночас продовжувався активний вивід військ СРСР з дислокованихдесятиліттями гарнізонів. Але нехай цей горе-дипломат, а швидше за все, мабуть,звичайний московітський фанфарист, приведе бодай один приклад того, колирадянські окупанти хоч одному німцю прищемили щось там, чи хоч би зумисне наступили на ногу.За цим розлученням стояв так званий міжнародний договір за формулою «Два плюсчотири». Його, як відомо, підписали НДР і ФРН, а крім того, Великобританія,США, Франція і СРСР. Себто, за тим возз’єднанням стояли світові гіганти того часу, всепроводилося в рамках міжнародного юридичного права. Тут же всім править безжалісний закон смерті: виживе той, хто першимвистрілить.
Нехай цей нешанований особисто мною пан Рейхельвізьме український прапор і спробує проїхати з ним бодай кілометр-другий поокупованій рашистами-терористами території, як тут же він, мабуть, попрощаєтьсяз життям. А посол же, як бачимо, карлючачи гарну пику за геть паршивоїдипломатичної гри, пропагує, що вибори на загарбаних територіях можна проводитиза українськими законами. За добу після того, як лише в районі містечка Авдіївкапо українській багатостраждальній території було зроблено тисячі залпів знайпотужніших вогнепальних засобів
Знаєте звідкіля ця безглуздавпертість у діях дипломата?
А від того, що різні наші примітивнімухомори і каракатиці, як вороння у надвечір`я зненацька стали крякати на різніголоси, що окупації Московії значної частини Східного Донбасу, де вільготне катаютьсяросійські «Гради» і «Буки», десятки авто з живою силою удмуртів, чеченців іінших «відпускників» з Московії та різних там убивць-грабіжників, мародерів-«трактористів»,немає. Що няву є факт «ефективного управління цими територіями з боку РФ». Коли тла знищена інфраструктура десятків наших міст, селищ, інших населених пунктів, по-мародерськи вирізаніі вивезені до Московії кращі промислові підприємства. В сіру зону перетворено весь недавно квітуий край.
Це є ознакою "викокоефективного управління"?
Пора, напевне, напряму запитати:а що є, можливо, якась міжнародно-правова угода на здачу довготривалого театрунинішніх бойових дій на управління ним Московією, «руським міром», коли таквраз змінилися з наших високих амвонів оцінка ситуації в Східному регіоні іКриму?
Знаєте, при нинішній владі янавіть не здивуюся, якщо, приміром, одного дня наш ясночолий вождь витягне з-запазухи обляпаний різноколірними печатками і увінчаний йото та Путіна підписамидоговір на здачу захопленої РФ наших територій, разом із мертвими душами, якіперейшли з білого світу у вирій під час нинішньої кривавої російсько-української війни. Ів тому зрадливому документі буде чорним по білому написано, що і Крим, і Донбаспередаються в «ефективне управління РФ». Себто, можна буде сказати: все продано,панове! Можна розходитись по домівках…
Ось хто і як вторгує, це вже інше питання. Але тисячі українських сімей "зароблять" втрату годувальників, сиріство. А хтось, маубть, мільярди. Виявилося, що війна це надприбутковйи бізнес...
Тоді стане нарешті зрозуміло,чому жабами в болоті так активно заквакали ці ненависні, лицемірніголови-говоруни, про відсутність будь-якої окупації, про чудовихпсковсько-якутських менеджерів з автоматами і кулеметами в руках. І нам усім доведетьсячемно вибачатися навіть перед прозорливим німецьким послом в Україні п.Райхелем, який, виявиться, був правий, що ані війни, ані окупації в Донбасі небуло, і немає, що конче негайно треба помилувати всіх до одного убивць, ґвалтівників, мародерів.Частині з них навіть потрібно віддати частину керівних крісел на Грушевського іна Банковій, у сесійній залі Верховної Ради. Новий час, нові реалії. Верх бере так розпропаговане життя по-новому!
І знову постає одне недоречне запитання.
А як, скажіть, бути з 10 000українців, тисячами кращих синів і дочок України, які впали «передпродажною» жертвоюбойових змагань зі справжніми терористами «руського міра»? Більше того, якщо московітської окупаціїнема, а Донбас є здана Росії в ефективне управління українська територія, цеозначає, що Київ уже нині повинен оголосити міжнародному товариству про свою явку з повиною в тому, що це нібито йогопідрозділи Збройних Сил збили над Донбасом рейс МН-17 малайзійських авіаліній. Тут, як мені видається, виходить те саме, як у ситуації, коли б ви, до прикладу, власник авто, далипоказатися транспортним засобом безвідповідальнійособі. А вона вчинила аварію. До кого, скажіть, найперші претензії? Зрозуміло,до хазяїна авто…
Слухаєш це все і мимоволі думаєш: яке жахливе утворилося безглуздя, довкруги святої справи - захисту своєї Вітчизни. І тільки через те, що владу до рук взяли неуки, абсолютні невігласи. Є золотеправило: не знаєш, як діяти – вчиняй відповідно до закону. Вступила Росія вКрим, оголошуй на цій території військовий стан. Дій так, як записано вКонституції. Теж саме в трагедії Східного Донбасу. Рви всі стосунки зварваром-загарбником. Приватизуй усі московітські підприємства в Україні, Перекрийусі шляхи-дороги до варварів і на нашу територію. Заблокуй їхні ЗМІ в Україні, як, наприклад, телеканал«Інтер», котрий і досі керується з Москви, як якийсь ворожий «Московськийкомсомолец» в Украине», як «Известия» в Украине», «Комсомольская правда» вУкраине». А тут почалися хитропопі віражі. І зрозуміло чому, якесь АТО, та не те,чи не то… Тепер вожді-правителі забрели в такі нормативно-правові хащі, з якихвиходу, либонь, немає. Почалися зигзаги, яких не розуміє ні Європа, ні США, ні решта цивілізованогосвіту. Тільки крючконосі відьми-пропагандисти скачуть по сценах з просторікуватимигаслами: «окупації нема», є шикарне управління московітів нашими територіми…
Ганьба на весь світ і безконечна жалобаза загиблими українцями через пустоголову політику самодурів.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422