Страшніші польських орлят - провокатори телеканалу 112.ua
Голова об`єднананя поляків у Польші Петро Тима розмовляв у прямому ефірі телеканалу українською, а всі запитання з Києва лунали... по-московітськи. Хоча журналістка, яке вела інтерв`ю загалом україномовна. Така дурновата політика керівників телеканалу, при
Те що творятьмосковіти, представники продажної «п’ятої колони» в Україні, не можна інакшерозцінювати, як приниження української мови, українців, власне, самої, України,як незалежної держави. Я, насамперед, маю на увазі події з планомірного іцілеспрямованого витіснення державної мови з контенту телеканалу 112.ua. З нинішньої весни вони,приміром, фактично подвоїли трансляції передач за участі двох ведучих у студіїз провокацією отримання коментаторів окупаційною мовою. Позаяк, журналісти шваркочутьвиключно «язиком» загарбників. Тим самим на стільки ж скоротившиукраїномовність телеканалу. Про це я ще в квітні ц.р. з тривогою писав у статті«Раша проковтнула телеканал 112.ua», читати можна тут - http://blog.liga.net/user/ogorobets/article/21858.aspx
Сьогоднішній учинок цього ЗМІ свідчить про зумисну диверсію ведучих телеканалу та їхначальників. Так, обговорюючи проблему подій у Перемишлі (розташований за 7кілометрів від кордону з Україною), де на марші орлят напередодні пролунали принизливіантиукраїнські гасла, режисери вивели в прямий ефір телеканалу Петра Тиму,голову об’єднання українців у Польщі. Інтерв’ю тривало від 13:31 до 13:35 12 грудня 2016 р. Пан Тима, який усежиття мешкає в Польщі, розмовляв виключно українською. А ось суржикоінфікованебидло з телеканалу 112, до якого тулити (ua) аж не хочеться, зверталося до польського українця виключно рашомовно.Гидко було слухати, спостерігати все це принизливе дійство.
На моє переконання, це є зумисне,демонстративне, цинічне приниження української сторони. Відвертий плювок в душімільйонів українців. Водночас і публічне нанесення образи польському українцю,котрий дорожить мовою своїх пращурів, а батьківщина його родини зверталася донього мовою споконвічних ворогів українців. Хіба можна подібне сприйматиспокійно, без болю душі і серця?
Це не просто ганьба, але й відвертий злочин протиносія нашого коду в польській стороні. Хоча,підкреслю, ведуча, яка провадила публічне інтерв`ю, відмінно володіє українською,бо успішно веде нею ефіри в інші зміни на цьому ж телеканалі. Як можназрозуміти, тут Євгенія Скорина, а була це саме вона, виконувала чітку, аде безглузду, алогічнукоманду телеочільників – з 10 до 14-ої розмовляти виключно по-кремлівське,бажано з московським акцентом. Це бузувірство.
Абсурд з паном Тимою наскількиунікальний, настільки й дикий. Він принизив, образив не лише мільйони нашихгромадян, але й насамперед, як я уявляю, й голову українців Польщі. Бо актрозмови з закордонними українцями рашомовно насправді є більшою провокацією,ніж якийсь там п’яного чи хворого орляти вигук проти українців у прикордонномумісті Перемишль кілька днів тому. Відтак, я написав листа вибачення від себе,як громадянина України, панові Петру Тимі за цинізм представників «п’ятоїколони», котрі засіли на означеному рашомовному телеканалі, і запропонував йомутаке. Якщо будь-коли подібне повториться, без сорому послати публічно, впрямому ефірі таких журналістів у саму дупу. Бо вони цього точно заслуговуютьсвоїм русофільством, заграванням перед нашими запеклими ворогами…
Ця історія ображає мою честь ігідність українця. Я хочу через суд добиватися вибачення за цей ганебний фактпереді мною, перед тими, хто також відчуває себе ображеним цим актом зневаги доукраїнської мови, перед представником громади українців Польщі. Закликаюбажаючих бути співучасником акції протесту проти відвертого зросійщення ефіруукраїнського телеканалу приєднуватись до цієї громадянської акції, позаякпокладатися на владу не можна. Вона безпорадна, а ще частіше воює на сторонінаших ворогів. Бажаючі допомогти в підготовці позовної заяви, безпосередньої участів процесі, можуть писати мені в сторінку Фейсбуку - https://www.facebook.com/profile.php?id=100004693296272,а також за електронною адресою – jyrun@ukr.net
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5379