Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
25.08.2016 14:11

Як у нас, а як у них: співставте з світлин

Їхав я по гравію, з тою кучерявою...

Маю однуневеличку загадку для всіх. Як ви гадаєте, що зображено на світлині, розміщеній першою? Складіть відповідь, не дивлячись на знімки, що розташовані нижче…

Напевне, хтосьскаже, що це будівництво якогось житлового чи офісного приміщення, коли котловантак близько розташовано до інших споруд. Інший, читач, можливо, додасть, що цеякийсь олігарх за хабарі відхопив дитячий майданчик і щосили вкопується вземлю, поки не зорганізувалися громадські активісти.

Іншогозапитання – (а де це все відбувається?), я вже й не ставлю, позаяк точно нездогадаєтесь. Ніхто правильно не відповість на нього – це напевне. Хоча зазначу, що дані знімкивсі, як мовиться, зроблені вживу і особисто мною. Це ніякий не репост, незапозичення у когось там ілюстрації...

   Аби не мучити вас довго, друзі, ребусами йшарадами, скажу так. Відбувалося все це у той самий день, коли в Києві, напочатку двадцятих чисел, здається, березня 2013 року місто геть замело, засипало,закучугурило снігом, чого до цього ніколи подібного не було. Мені тоді на світанку просто дивом вдалося через сугорби і перемети добитися до Борисполя і наш потужнийлайнер німецької авіакомпанії, відмитий спеціальним розчином від обледеніння,легко здійнявся в заметільне небо, взяв курс на Мюнхен, щоб звідти ми відлетілидо США. Так я потрапив майже на два тижні в справжній земний рай, до Каліфорнії, у Сан-Франциско. Що ж стосується загадково будівництва, то це у цьому місті такремонтують дороги. В одному місці я натрапив на... «ямковий ремонт».

Не так, як унас, коли два дядьки ледве не у гулагівських фуфайках розковирюють на путівцю ями,котрі вже набили оскомину всім, баюри, котрі побили десятки коліс автівок,покоробили і вантажівки і легковики, ще двоє чоловіків той жахливий бакайзасипають або болотом, у кращому випадку - чимсь схожим на асфальт, а п’ятий, ручним котком розрівнює те підозріле місиво та утрамбовує. Звичайно ж, таке «обновлення»буде триматися до першого дощу чи снігу. Головотяпство, якому   немає ні кінця, ні краю. Але «на ремонтдоріг», ви ж самі не раз чули з солодких піарних уст пана Гройсмана, «Кабміном2016 року виділено 19 млрд гривень». Це без малого 800 мільйонів доларів США!Одне слово, безгосподарність, марнотратство, розтринькування народних грошейбез найменшого толку. І ситуація ні при якій владі не змінюється на краще.Гроші просто закопуються в ті ямки та чиїсь кишені.

А ось як такіроботи здійснюються в США. Це теж, щоб ви знали своєрідний «ямковий ремонт».Тому, що дорожній інспекції здалося, що на цій ділянці дороги є коливання автопри проїзді вулицею. Значить є нерівність дороги. А такого не повинно бути. Тодіасфальт знімається на глибину до 80 сантиметрів - метра і туди забиваєтьсязалізобетон (нижче ви побачите як). Переглянувши знімки, не важко зрозуміти, яка цевідповідальна, стожильна робота. При цьому я не забуду зазначити, що, доприкладу, в тому ж таки Сан-Франциску немає таких катаклізмів погоди, як у нас:осіння та весняна слякота, морози іноді до 30 і вище градусів морозу взимку,різкі перепади поміж теплом і холодом. Все робиться в тому благословенному краю капітально. Навічно…

Ні,  поправлюся, не навічно, а надзвичайно добротнона певний час. Тому, що коли держінспекції одного дня знову здасться, що ділянкадороги недостатньо комфортна, все тут же зламають, і зроблять нову потужнуметало-бетонну подушку, а зверху постлять надзвичайно якісний асфальт.Катайтесь на здоров’я.

Гадаю знімки нетреба коментувати, самі розберетесь… 

 

';p[

kljuy

lkio

mnhbv

длше

kjhg
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net