Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
28.02.2016 02:56

Ганебна зрада в Нацполіції

Вінниччина повстала проти, як стверджують громадські активісти і журналісти, продажу посади начальника Головного управління Нацполіції в області московським сепаратистам. Цікаво, що твориться таке у вотчині Порошенка-Гройсмана.

Як полум’я по сушнякувдарило скандалом у Вінниці: начальником Головного управління Національноїполіції в області призначили такого собі Антона Шевцова, вигодованцяСевастопольської міліції, друга-приятеля депутата держдуми Росії МиколиВалуєва. Еге ж, того, що неначе бегемот усіх лякає своїм гігантським орангутанівськимзростом і нелюдськими розмірами, страшенно по-москвітськи ненавидить Україну, свогочасу доставляв у Крим бацилу «руської весни» на розплід. А ще бігав два рокитому  виборчими дільницями, заганявкримчаків на «референдум» від Путіна. Ось вони удвох – Валуєв та Шевцов, як голубки,у ресторані – прихильник загарбницької, людожерської політики Путіна, їїактивний проповідник, та тодішній начальник відділу боротьби з організованоюзлочинністю Севастопольської міліції Антон Шевцов. Це так стверджує всенинішній підполковник поліції у Вінниці, коментуючи світлину. Хоча хто знає,можливо, це фото було зроблено й пізніше, після анексії Криму. Бо й є іншіфото, де нинішній підполковник поліції сфотографований на фоні російського триколору.

ропк

         Принаймні, минулого тижня на прес-конференції у Вінниціжурналісти настійливо добивалися від засланого полісмена пояснень, він їх по-руськигрубо і недоладно відсилав за уточненнями до своєї прес-служби, яка в повному складі була тутже. Наче не знав тих відповідей. Одне слово, грав дурня, як міг.

         Людмила Мрачковська, власкор одного з центральних видань,яка була на цьому дурнуватому концерті нахабного і зарозумілого полісмена, розповіламені, що Шевцов, заскочений у проросійському шовінізмі і цією світлиною, якувін визнає за факт, і рядом висловлювань його дружини, яка поки що мешкає вСевастополі і пише у соціальних мережах захоплюючі відгуки на адресу Путіна тайого військових успіхів, сказала, що це була цинічна насмішка над всімаукраїнцями, які збіглися на прес-конференцію. А. Шевцов, м’яко кажучи, посилавусіх безпардонно далеко, вигадував різні нісенітниці, не скриваючи своєївідрази до представників ЗМІ. Про захоплення дружини кремлівським ідіотом, жовчноюїї ненавистю до України і всього українського, репліками жінки з приводу того,що Крим, це давно Росія, казав так. Мовляв, її сторінку в Інтернеті зламали івсі знімки їхніх дітей на російських танках та антиукраїнські лозунги,приниження в купі з похвальними відгуками на адресу рідних московітів їй начебтопідкинули.

         Знайшов дурників, щоб йому повірили.

         Журналістів зацікавило, що в біографії нового головногополіцая записано начебто з березня по липень 2014 року він провів в АТО.Шевцова запитують привселюдно: скажи, чоловіче, де в АТО ти служив, яку роботувиконував, на якому відтинку фронту воював? В залі були люди, які пройшли фронті добре розуміються на тому всьому. Це ж начебто не таємниця: фронт широкий усотні кілометрів. Де ти воював? У відповідь неоковирний, кордубатий посил зновуж таки до прес-служби поліцейського управління: цікавтеся, мовляв, у них.Запитується: в АТО хіба прес-служба ратоборствувала чи все-таки ти, як свідчитьзапис у трудовій книжці? Чи це тільки запис? Хтось у відповідь на це гукнув: «Аможе з іншого боку воював?»

         Вінниччина не те, що не сприйняла нового призначенця, а ужей страшенно зненавиділа. В обласному центрі на кожному перехресті, у громадському транспортісхвильовані, запальні розмови, брудні лайки на адресу влади, Всі буквально навухах. Чи мало тут людей уже похоронили своїх рідних героїв з зони бойових дій.А тут немовби насмішка – прислали неприкритого сепаратиста, та ще й змушуютьйому поклонятися. Він же ж веде себе з викликом, позірне. Широко в області розноситьсядумка про те, що підлі московіти в Авакова та грузинських сервіс-дівчаток, якібуцімто відповідають за поліцейське наповнення кадрів, купили посаду начальникаголовного поліцейського управління. Називають навіть цифри відкатів. Незадоволеннятаке, що 28 березня, о 12:00 на майдані Небесної сотні у Вінниці збирається протестневіче.

         Мене у всій цій історії найбільше стривожило те, як кинувся стрімголовзахищати А. Шевцова один відомий блогер з чисто рускопісаним текстом КірілСазонов. Мовляв, придурки вінницькі цікавляться не тим, як новий начальникміліції бореться з корупцією, наркопритони закриває, а яку має дружину. Неменше, не більше. Майстерно відводить увагу в бік жінки поліцейського.

         Цей рускоговорящій і рускопішучій гаспадін, перевівши втексті ситуацію Шевцова на себе, каже, що, мовляв, яке всім діло до того, чимзаймається персонально його дружина, лиш би гарні рядки викочувалися з-під йогопера. Хіба ж не так? - запитує.

         Ні, відповім, - не так. Подібне порівняння -  повнамуйня. Цей приклад тут не підходить для пояснення ситуації. Тому, що коли начальникполіції області не може поставити на місце свою дружину, яка любить, кохаєтьсяв образі Адольфа Путлєра і розвішує пропагандистські листівки на йогопідтримку, в той же час поливаючи відбірним брудом країну, якій присягнув їїчоловік, то йому не те що ГУ МВС не можна підпорядковувати, а навіть й одного чудакуватогополіцейського з серіалу про поліцейську академію. Особливо ж нині, коли  кремлівський коротун, на очах всього світу,відверто стягує довкруги кордонів України сотні бойових підрозділів, тисячітанків, щоденно влаштовує збройні провокації в Донецькій та Луганськійобластях. Тільки почнеться нова воєнна завірюха, не приведи Боже, значить так і знайте, що в квартиріголовного поліцейського Вінниччини буде штаб колаборантів. Це від нині ймовірнона всі 1000 відсотків. Ось чому так стривожені подоляни. Але хіба руськомуСазонову подібне пече? Йому, звісно, значно краще коли  руській собрат Шевцов командує силовим блокомВінниччини, чи не так?

         Ми вже дивувалися приблизно рік тому, коли одного генарала з Севастополя призначили керівником АТО. Всі тоді щиро розводили руками: як таке може бути, з якою метою із Севастополя на таку посаду? Ось вамвідповідь ділом: сепаратистський лід для кадрового наповнення силового блоку рушив далі.Думаю, що у такий спосіб (дай Бог, щоб я помилився) формується другий ешелон п'ятої колони, після тих, як попредній був розігнаний другим Майданом. До нього, як, мабуть, пам’ятаєте, входили колишніміністр оборони, голова СБУ і ще багато-багато росіян, які підривали українськісилові структури, прибувши в часи Януковича з Москви до Києва. Тепер на їх місце заводять інших. І котрі, як бачимо, прокололисяна своїх ура-московських емоціях з гаслами «КРИМНАШ!»

         Не будьте, друзі, байдужими. Висловлюйте підтримку  вінничанам, які виходять під гаслами «Геть поліціянта-сепаратистаз Вінниці!».

         Для тих, хто глибше хоче зануритись у цю тему, подаю посилина публікації:

 "КЛУБ ДРУЗЕЙ ПУТИНА". АККАУНТ ЖЕНЫГЛАВЫ НАЦПОЛИЦИИ ВИННИТЧИНЫ ШОКИРОВАЛ НЕНАВИСТЬЮ К УКРАИНЕ  

Вопросышефу полиции Винницы Шевцову

Кирилл Сазонов «АнтонШевцов. Назначен виновным?»

 Сепаратизмне пройде!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]