Не вірю ні фрау Меркель, ні мосьє Олланду….
Краще б вони не перешкоджали звільняти українські території від проклятих московітів...
Якщо ви гадаєте, що фрау Ангела Меркельі мосьє Франсуа Олланд прилетіли в Україну для того, щоб допомогти українськомународові добитися негайного миру, то ви жорстоко помиляєтесь. Ви забули, яккілька діб тому німецький канцлер відкрито заявила, що вона ПРОТИ ТОГО,ЩОБ УКРАЇНІ ОТРИМАЛА ДОПОМОГУ В ВИГЛЯДІ ЛЕТАЛЬНОЇ ЗБРОЇ. Позаяк це начебтопризведе до ескалації конфлікту вукраїнському Донбасі.
Якщо німецькому лідеру,переконаний, щодоби військові Бундесверу доповідають скільки бронетехніки,живої сили заводить Росія на окуповані території України, чому вона ні разуніде не заїкнулася про це публічно, не заявила, що Росія розпалює конфлікт. Аколи українським військовим вдалося відчутно дати по зубах сепаратистам,терористам, російським найманцям і спецпідрозділам ЗС РФ, завантажити по повнійрефрижератори чергового так званого гуманітарного конвою, то це викликалосправжній переляк.
Ви хіба забули, як три доби томуПутін враз затурбувався тим, що проливається кров в українському Донбасі. Доцього він цього не бачив? Закликав сторони негайно припинити вогонь, відкластизброю. А на ранок вишепталася, як рак із торби, мадам із Берліна. Почалазаявляти, що ні в якому разі українцям не можна надавати летальну зброю. А в четвер,5 лютого, підхопивши з собою під бік мосьє Олланда, опинилася в Києві. Після переговорівз великим національним миротворцем паном Петром Порошенком вона повезефранцузького соціаліста до гаспадіна Путіна. А звідти, увага, фрау Меркельполетить безпосередньо на рандиву зБараком Обамою.
Як ви думаєте, що найголовнішевона має обговорювати в Вашингтоні?
Та звісно ж буде переконуватилідера США в тому, що ні в якому разі, нізащо українцям не можна представлятилетальної зброї. Бо зрозуміло, що отримавши таку, четвертого рівнядосконалості, надточну зброю, вони тут же на голову розгромлять всю нечисть,якої набігло в український Донбас тисячі. Бо всьому світові стало зрозуміло, щоукраїнські вояки – люди надзвичайно хоробрі, умілі, вірні своєму обов’язку. Засвою державу, землю, народ готові вмерти. Навіть при тому бедламі, бардаку вякий перетворили молоду країну пани Порошенко та Яценюк. Вони неймовірношвидко, за неповний рік трансформували конституційну державу в лубочний циганськийтабір.
Особливо це проявилося приздійсненні чергової часткової мобілізації. Коли десятки тисяч людей, які щевчора були пасіонаріями, готові були йти на смерть за свою Вітчизну, перетворилисяв «бігунків», тих, хто тікає відвручення повісток, виїжджають навіть за кордон. Всяко відкуповуються вкорупціонерів у погонах. При цьому зазаначу, що якраз мобілізація, тобто готовність людей виступити оборонцями своєї держави, якраз є лакмусовим папірцем довіри до існуючої влади. І тут, маю з сумом зазаначити, повний провал.
Але це вже інша тема, про яку ятакож докладно розповім.
Ви, напевне ж, запитаєте мене: а чомуж так вчиняє фрау Меркель?
Чесно відповім: до кінця всіхдеталей не знаю. Але не важко здогадатися, що насамперед тут комерційнийінтерес. Ви ж сподіваюся, не забули, що попередник фрау Меркель на постуканцлера ФРН Герхард Шредер – нині найголовніший чоловік на побігеньках угаспадіна Путіна. Кремлівський маніяк підібрав у російському дитячому садку іподарував йому дитя, якого не було в сім’ї відставного німецького політика,працевлаштував його в структурах «Газпрому»,поставивши захмарну оплату. Зрослися, яккажуть, кров’ю.
Німецькі багатії завжди щедрозаробляли на газових і нафтових виробництвах Росії.
Що ж стосується французів, товони й зараз в основній своїй масі вважають, що «Містралі» Росії необхіднопродати, що не Росія, а Україна ображає РФ. На одному з міжнародних телеканалівя бачив, як буквально горою французи стояли в ПАРЕ за те, щоб делегацію РФ непозбавляли слова в Парламентській Асамблеї. Навіть тоді, коли вони ув’язнили,фактично довели до смерті депутата ПАРЕ Надію Савченко.
Якось днями, ввімкнувши московськийтелеканал «Дождь» почув, як посол Франції у Росії став переконувати глядачів утому, що Франсуа Олланд поспіль з главою Кремля Путіним докладають величезних зусильдо того, щоб припинити війну між українцями в Донбасі. Саме разом із Путіним.Знайшов миротворця…
Уже буквально вилітаючи до Києва 5 лютого ц.р., мосьє Франсуа Олланд на весь світ заявив, що його Франція проти того, щоб Україна приєднувалася до будь-яких Європейських структур. І ви після цього вірите, що він за те, аби криваві загарбники московіти зазнали поразки в Донбасі?
Ось вам і відповіді на частину зцих питань. Якщо ж, звичайно, не враховувати того важливого фактору, що інімці, і французи свого часу були жорстоко биті московітами. Хто знає, може туті генетична підсвідомість спрацьовує…
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5379