Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
22.09.2014 13:38

Депресивна веселість влади: відступаємо, але перемагаємо…

Подивишся на вчинки нашої керівної верїхівки і зрозумієш, що таке оксюморон у дії...

Ну,просто таки жалюгідне, убоге враження справило на мене одне «багатоканальне» інтерв’ю,котре повсюдно крутили напередодні телевізійники. Якщо ти легкодух і страшко,навіщо обрався на роль головного оборонця? Хіба ж не зрозуміло, що тільки на того, хто готовий битись доостанньої краплі крові ніколи не нападуть. Лише загроза непомірних втрат можезупинити агресора. А не таємні перешіптуванняпо телефону з Путіним. Наяву якесь дикунство. Росія щодалі окуповує СхідУкраїни, насищає її бойовиків смертоносною зброєю, боєприпасами. Тепер це все майже відкрито ібезперешкодно доставляється так званим «гуманітарним конвоєм». Всю ніч «Гради»,міномети б’ють по наших містах і селах, гинуть люди, зазнають каліцтв, а зКиєва до Ново-Огарьово вранці летять бадьорі привітання і слова: «Как ви спалі,ВладімВладіміровіч?»

На додачу до цього, виявляється, що й панствонижче рангом і собі влаштовує тривалі і потішні діалоги з кремлівськими вовкулаками.Напевне ж, зі свіжими анекдотами, веселими жартами, недарма ж на посаді радникаглави держави прилаштований Юрій Луценко, якому зварґанити щось подібне, якдурному збігти з гори. За твердженням глави адміністрації Кремля С. Іванова, він по декілька разівщодоби спілкується з головним канцеляристом П. Порошенка паном Ложкіним. Залишилося,аби  українофоб С. Глазьєв почавпередавати квіти великому політичному діячеві сучасності, приведеному наПечерські пагорби Віктором Ющенком, – Іриною Геращенко, і тоді можна сказати,що ніякої війни поміж Росією та Україною взагалі немає. У нас налагодженітеплі, дружні стосунки. А про бої, втрати - все це вигадки психо-патріотів,таких політиків як О. Тягнибок, А. Гриценко, О. Ляшко. З Кремлем українськанинішня верхівка дружить, а чого там воює народ – зовсім не зрозуміло.

До речі, 7 жовтня у ВладімрВладіміровіча деньнародження. Хотілося б знати, а Петро Олексійович, хоч би таємно, відвезеподарунка до Кремля? Чи це буде щось у вигляді солідного шматка територіїУкраїни? На пам'ять. Чи хоч би першим люб’язно привітає великого збирачаросійського ґрунту?

Як впливають ці дивні спілкування, приміром, напана Порошенка, видно хоча б з такого промовистого факту. У полудень неділі, 21вересня ц.р., речник АТО Андрій Лисенко заявив, що українськівійська покинули місто Жданівка і ще два населених пункти, а ввечері президентзаявляє на весь світ, що територія звільнена від терористів помітно розширюється.Наяву, як на мене, некультивований київський оксиморон – така собі депресивна веселість:ми відступаємо, але перемагаємо. Ура!

А ось хто цього не підтримує, не розуміє, той,звісно, ворог. Щоб зрозуміти це було ясно однієї образливої публічної реакції главидержави за столом інтерв’ю на запитання журналіста телеканалу 1+1 Ольги Кошеленко.Вона справилася у  пана Порошенка про те,як, до прикладу, можна довіряти бойовикам, відповідно до прийнятого ВерховноюРадою України 16 вересня ц.р. скандального закону про статус окремих регіонівДонбасу, справу призначення судів на окупованих територіях. Глава держави різковідповів, що потрібно, мовляв, читати закон. Підкреслив це декілька разів,даючи зрозуміти, що питання, мовляв, недоречне. Вони, терористи, яких,виходить, уже легалізували як законну владу територій, будуть лишезатверджувати кандидатури суддів, які подаватиме українська влада.

Таке враження, що Порошенко і його командавпали на нашу грішну землю з Місяця. Він, як бачимо, щиро вірить у те, що десь узахопленій терористами Горлівці, Антрациті, Шахтарську, Ровеньках чиСвердловську хтось визнає ним запропонованого суддю. Невже ж бо знайдуться такілюди, котрі виявлять бажання стати живою мішенню для Бісів і іже з ними? Нам,скажіть, мало смерті героя українця Володимира Рибака, якому спороли  живота лише за те, що він вступився за прапор України? А тут серед люмпену, зашоренихукраїнофобів, завезених з Московщини психопатів зі зброєю в руках хтось будеслухати вирок «Іменем України». Та ще й під прапором України, як того вимагаєчинне судочинство… Повний абсурд.

Ні, хлопці-начальники, і всі ті, хто голосував зазакон від 16 вересня, до вас явно потрібно викликати лікарів. Ваш постулат -те, що не осягається здоровим розумом. Тому надалі до парламенту потрібнообирати лише ті сили, які різко виступили проти цього керівного безумства, а це,не забуваймо, «Свобода», «Громадянська позиція», Радикальна партія, «Батьківщина».За них і голосуймо, друзі… 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи