Депресивна веселість влади: відступаємо, але перемагаємо…
Подивишся на вчинки нашої керівної верїхівки і зрозумієш, що таке оксюморон у дії...
Ну,просто таки жалюгідне, убоге враження справило на мене одне «багатоканальне» інтерв’ю,котре повсюдно крутили напередодні телевізійники. Якщо ти легкодух і страшко,навіщо обрався на роль головного оборонця? Хіба ж не зрозуміло, що тільки на того, хто готовий битись доостанньої краплі крові ніколи не нападуть. Лише загроза непомірних втрат можезупинити агресора. А не таємні перешіптуванняпо телефону з Путіним. Наяву якесь дикунство. Росія щодалі окуповує СхідУкраїни, насищає її бойовиків смертоносною зброєю, боєприпасами. Тепер це все майже відкрито ібезперешкодно доставляється так званим «гуманітарним конвоєм». Всю ніч «Гради»,міномети б’ють по наших містах і селах, гинуть люди, зазнають каліцтв, а зКиєва до Ново-Огарьово вранці летять бадьорі привітання і слова: «Как ви спалі,ВладімВладіміровіч?»
На додачу до цього, виявляється, що й панствонижче рангом і собі влаштовує тривалі і потішні діалоги з кремлівськими вовкулаками.Напевне ж, зі свіжими анекдотами, веселими жартами, недарма ж на посаді радникаглави держави прилаштований Юрій Луценко, якому зварґанити щось подібне, якдурному збігти з гори. За твердженням глави адміністрації Кремля С. Іванова, він по декілька разівщодоби спілкується з головним канцеляристом П. Порошенка паном Ложкіним. Залишилося,аби українофоб С. Глазьєв почавпередавати квіти великому політичному діячеві сучасності, приведеному наПечерські пагорби Віктором Ющенком, – Іриною Геращенко, і тоді можна сказати,що ніякої війни поміж Росією та Україною взагалі немає. У нас налагодженітеплі, дружні стосунки. А про бої, втрати - все це вигадки психо-патріотів,таких політиків як О. Тягнибок, А. Гриценко, О. Ляшко. З Кремлем українськанинішня верхівка дружить, а чого там воює народ – зовсім не зрозуміло.
До речі, 7 жовтня у ВладімрВладіміровіча деньнародження. Хотілося б знати, а Петро Олексійович, хоч би таємно, відвезеподарунка до Кремля? Чи це буде щось у вигляді солідного шматка територіїУкраїни? На пам'ять. Чи хоч би першим люб’язно привітає великого збирачаросійського ґрунту?
Як впливають ці дивні спілкування, приміром, напана Порошенка, видно хоча б з такого промовистого факту. У полудень неділі, 21вересня ц.р., речник АТО Андрій Лисенко заявив, що українськівійська покинули місто Жданівка і ще два населених пункти, а ввечері президентзаявляє на весь світ, що територія звільнена від терористів помітно розширюється.Наяву, як на мене, некультивований київський оксиморон – така собі депресивна веселість:ми відступаємо, але перемагаємо. Ура!
А ось хто цього не підтримує, не розуміє, той,звісно, ворог. Щоб зрозуміти це було ясно однієї образливої публічної реакції главидержави за столом інтерв’ю на запитання журналіста телеканалу 1+1 Ольги Кошеленко.Вона справилася у пана Порошенка про те,як, до прикладу, можна довіряти бойовикам, відповідно до прийнятого ВерховноюРадою України 16 вересня ц.р. скандального закону про статус окремих регіонівДонбасу, справу призначення судів на окупованих територіях. Глава держави різковідповів, що потрібно, мовляв, читати закон. Підкреслив це декілька разів,даючи зрозуміти, що питання, мовляв, недоречне. Вони, терористи, яких,виходить, уже легалізували як законну владу територій, будуть лишезатверджувати кандидатури суддів, які подаватиме українська влада.
Таке враження, що Порошенко і його командавпали на нашу грішну землю з Місяця. Він, як бачимо, щиро вірить у те, що десь узахопленій терористами Горлівці, Антрациті, Шахтарську, Ровеньках чиСвердловську хтось визнає ним запропонованого суддю. Невже ж бо знайдуться такілюди, котрі виявлять бажання стати живою мішенню для Бісів і іже з ними? Нам,скажіть, мало смерті героя українця Володимира Рибака, якому спороли живота лише за те, що він вступився за прапор України? А тут серед люмпену, зашоренихукраїнофобів, завезених з Московщини психопатів зі зброєю в руках хтось будеслухати вирок «Іменем України». Та ще й під прапором України, як того вимагаєчинне судочинство… Повний абсурд.
Ні, хлопці-начальники, і всі ті, хто голосував зазакон від 16 вересня, до вас явно потрібно викликати лікарів. Ваш постулат -те, що не осягається здоровим розумом. Тому надалі до парламенту потрібнообирати лише ті сили, які різко виступили проти цього керівного безумства, а це,не забуваймо, «Свобода», «Громадянська позиція», Радикальна партія, «Батьківщина».За них і голосуймо, друзі…
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422