Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.

Хто й чому повертає одіозні російські телеканали в кабельну мережу? Для того, аби і надалі зомбувати українців...

Декілька днів у моєму телевізорі були відсутні одіозні російські канали,  запінені пропагандисти бездарної загарбницькоїполітики Кремля. А ось учора ввечері перемикаю пультом через ці начебто порожнімісця в мережі і враз із подивом виявляю: вони повернулися. Знову в мою хату, азначить і в тисячі інших домівок, котрі користуються послугами кабельноготелебачення, гидотними зміями заповзли непрохані «Россия-24», РТР «Планета»,ОРТ. Схоже, провайдери спершу злякалися закликів із парламентської трибунинегайно відімкнули ці ворожі помийниці, а тепер ось знову ввімкнули: нехай,мовляв, і далі розпалюють ворожнечу, поливають брудом Україну і українців.

Не виключаю, що хтось, можливо, і заплатив за таке нахабне поверненняворожої пропаганди…

Вмикаю РТР «Планету» і тут же потрапляю на студійне шоу відомого служниціКремля Володимира Соловйова. Біля бар’єрів  він зібрав, як висловився, властителів думросійського суспільства. І хто ж вони? А якраз підписанти відомого звернення митцівдо В. Путіна з високою похвалою загарбницького наступу на Україну, за силовепідкорення Криму Росії.

Якийсь письменник Сергій Лукьяненко плете про те, що його телефон начебто буквальночервоний від звернень українських колег. Усі просять  в нього притулку. «Фашизмв Україні наступає з усіх боків…»

-        Проливаєтьсякров! Ви ж чули заяву Міністерства закордонних справ!

-        Так,так! – Підтверджує москвич.

Що тут сказати? Справді пролилася безневинна кров у Донецьку. Російськігопники, яких зумисне завезли на нашу територію злісні вороги України для дестабілізаціїситуації в регіоні, убили 13 березня ц.р. прес-секретаря обласної організаціїВО «Свобода», 22-літнього хлопчака на мітингу за єдність України. Російськезовнішньополітичне відомство, і оком не змигнувши, цинічно заявило, що,дивіться, мовляв, підрізали росіянина. Ми будемо захищати своїх однокровців наСході України.

Яка ж мерзотна брехня! Зухвало підмінили, геть спотворили, зумисне перекрутилифакти, не гребуючи навіть тим, що йдеться про життя молодої людини. Насправді убилине росіянина, а проросійсько налаштовані люди, з їхніми мерзотними чорно-поморанчевимистрічками в лацканах, підрізали українського патріота. Обманули весь світ.

Це зайвий раз свідчить про те, що їм понад усе потрібен лише привід ввестивійська. Для цього вистачить навіть ображеного російського пуку...

Ви гадаєте того, хто насправді загинув у Донецьку не знає ведучий програмиВ. Соловйов? Але в нього шестеро дітей і він має в пана Путіна для них заробитина хліб з маслом, тому бреше і всіх гостей студії активно спонукає до цього.

Якийсь поет Юрій Кублановський каже, що в нинішній Україні навіть немає зким розмовляти. Мовбито, геть вимілила українська нація. При владі самі лише ряжені.А ось на Заході немов зомбовані кимсь – усі закохані в них. Останнє каже зжалем…

-        Виж бачили, як смішно поруч із Обамою виглядав цей їхній Яценюк. Як пацан…

Просто дурник цей чоловік, скажу. Арсеній Яценюк насправді покорив офіційнуАмерику і ООН. Своєю інтелігентністю і рівнем професійної  підготовки. Світова преса відмічає блискучеволодіння ним англійською, вміння вести діалог на будь-які теми життясуспільства, оскільки він  дипломований іюрист, і економіст. Має досвід керівництва міністерствами і закордонних справ, іекономіки. Очолював Національний банк України, працював головою Верховної Ради,так що і законодавче поле для нього – піднята цілина…

А виступ прем’єр-міністра на позачерговому засіданні Ради Безпеки ООН!?Весь світ зрозумів наведені ним аргументи та докази здійснення агресії, відтак чотирнадцятьіз п’ятнадцяти членів Ради Безпеки ООН підтримали Україну в конфлікті. Їхня ж Росіязалишилася на без найменшої підтримки… І ось цей пасаж на телеканалі «РТР-Планета»…

Біле зухвало й нахабно називають чорним і безупинно ллють бруд на Україну.

Я завжди, приміром, до цього вважав вдумливою людиною режисера КаренаШахназарова. Але те що він плів на передачі В. Соловйова, просто не вміщуєтьсяв поняття здорового глузду. Приміром, став згадувати, якою в часи радянськоїпори була в Україні могутня… армія. Як добре жилося в СРСР. А ось сьогодні,мовляв, українці все розвалили. Перетворили свою державу в новітню руїну. Немаєні армії, ні генералів…

«…А в них же ж є атомні станції. Вони знаходяться лише за 500-600кілометрів від наших міст. І це надзвичайно небезпечно для Росії…» - були йогослова.

За психічно викривленою логікою синка колишнього помічника генерального секретаряЦК КПРС, РФ повинна вводити свої війська в Україну, щоб буцімто захистити світвід ядерної загрози з боку бандерівців.

Ви чули про таке? Абсолютна шизофренія. Повна маячня.

Якщо так мислити, то Росія має вводити свої війська й до Польщі, країнБалтики, де теж є ядерні блоки атомних станцій. Нехай Москва стає тоді світовоюзахисницею. Тільки чомусь всюди росіян вжахаються через їхню імперськузашореність, амбітність і чванливе сталення до всіх.

У студії був і відвертий російський шовініст, українофоб ОлександрПроханов.

Що плів він – важко й передати.

«…Іще два місяці тому й ніхто не міг подумати про повернення Криму. А тепернам повертається це високе щастя. Як чудо, як Колхіда…  Його дарує нам великий Путін Таврічєскій.Геній і відроджувач імперії. Ми йдемо в Крим як весна… І несемо з собою веснупробудження. Це історичний оптимізм. Руськіє йдуть фашистськими територіями…Руськіє несуть весну проти всіх історичних свастик…»

Уважний В. Соловйов влучно підмітив. Що в цьому образі весна недоречна. Бовесною в усіх психічно хворих відбувається загострення. Однак, Проханов на темахнув рукою. «Головне, що Крим тепер наш…»

 Л. Ярмольник, до речі, львів’янин,який у ситуації оголошення Росією протиправного окупаційного наступу на Крим іУкраїну вже проявив себе публічно, як справжній яструб війни, на цьому ефірі зичнозаявив: «З цими людьми (малися на увазіукраїнціавт.) треба розмовлятисилою…»

І чого воно скаче – важко збагнути… Явно накличе на себе рядок у чорномусписку осіб, котрі є небажаними особами і в Україні, і в Львові…

 

 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи