Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.

Абсурдно до смішного: завтра, схоже, доведеться виносити з влади, викидати на смітник іще більших корупціонерів. Чи за це так багато полягло людей, тисячі покалічено?

Представляючи увечері, 22 лютого ц.р., виконуючого обов’язки глави МВСАрсена Авакова, голова Верховної Ради України О. Турчинов заявив, що, мовляв,Майдан виконав свої призначення і повинен роз’їхатись по домівках…

Як на мене, то це вельми химерна, чудернацька позиція. Складається таке дивне враження,що вельможний пан, ухопившись за високе крісло, а тепер й іще за одне -  так званого виконувача обов’язки главидержави, вирішив, що всі поставленні ним перед самим собою завдання щодо персонального кар’єрного росту досягнуті, виконані. Забравсяаж на найвищі керівні бантини, вище тільки генсек ООН і Господь Бог.

Тепер, мовляв. нехай усі розбігаються. А ми тут покеруємо…

Доповнила цю картину своїм учорашнім виступом на Майдані звільнена з ув’язненняЮлія Тимошенко. Особливо врізалося в пам'ять заявлене нею зі сцени: "Я длякожного з  вас стану гарантом. Кожного захищу…»

Ні, подумалося, мабуть, уже досить із цими гарантами. Пішли вони далеко. Десьодин рискає привидом, геть вимазаний у крові невинно убієнних у районі Харкова,куди втік замало не в жіночому одязі, як сто років тому учинив Керенський,намагаючись тепер зі Слобожанщити відколоти частину держави. Ця також лишеньвстигла зістрибнути з нар, і з першим же подихом на волі вигукнула: "ябуду обиратися в президенти…" Вирішила, мабуть, що це високе, ну це простотаки безмірне щастя для всього українського народу. Ощасливила всіх, аж серцязабилися від хвилювання…

Далі – більше.

Як пишуть ЗМІ, вірні побратими у Верховній Раді все роблять для того, аби Вонаобиралася прем’єр-міністром. (Читайте, бодай, тут).

Ось, виявляється, для чого, потрібно панові спікеру - майже президенту ,щоб розійшовся Майдан! Аби бува не збунтувався проти їх безчесної операції.Позаяк, до двох найвищих посад у державі, партія «Бетьківщина» не протиприлучити собі ще одну.

Якщо станеться подібне, а коли до цього додати, що саме їхній представникочолює МВС, усі донецькі витівки банди Януковича в порівняні з цією командою справжніх«професіоналів» на воєводстві, виявляться, будьте певні, тільки дитячимизабавами. Хоча б тому, що колишня команда Тимошенко у владі це були справжніметри з розплоду корупції. Скажімо, саме від неї пішла, прижилася на Печерськихпагорбах серед провладних крадіїв і розтягаїв хибна практика в кожномуміністерстві, відомстві ввести неофіційні посади «старших доярів» - так званих кураторів,бандитською мовою – «смотрящіх».

Ви гадаєте, за час змушеної відсутності у вищій владі вони переродилися?Сталичесними?

Чи не правда, смішно? Просто страшенно зголодніли… І від цього ще страшнішідля держави, для всього українського народу…

Ось і виходить, що в смертній боротьбі з бандитами Януковича йшли під кулі,гинули чесні, праведні люди, молоді і беззахисні, а портфелі тепер ділять, привласнюютьдавно примічені в здійсненні різноманітних оборудок інші. Хитрі й нахабні,справжні «друзі народу».

Що цікаво, у Москві уже потирають руки. Я пишуть у їхнії ЗМІ, скоро дорогаяЮлія Владіміровна вновь станет для Рассєї жєланной гостьєй. Можєт еще одіндоговорчік подппішєм, чтоби похоронить всьо на Укаинє?

Що це справді так – читайтетут.

Де ти, всенародний рятівник, «Правий сектор»?

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи