Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
24.11.2015 18:36

Кворум загальних зборів учасників ТОВ знижено до 50%

Директор Юридичної компанії "Бі ен Сі"

24 листопада 2015 року прийнято Закон України «Про внесення змін до статті 60 закону України «Про господарські товариства» (щодо зменшення кворуму загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю)»


24 листопада 2015 року прийнято Закон України «Про внесення змін до статті 60 закону України «Прогосподарські товариства» (щодо зменшення кворуму загальних зборів учасниківтовариства з обмеженою відповідальністю)» (далі – Закон).

Відповідно до Закону, загальні збори учасників вважаютьсяповноважними, якщо на них присутні учасники (представники учасників), щоволодіють у сукупності більш як 50%  голосів.

Разом з тим установчими документами товариств, устатутному капіталі яких відсутня державна частка, може бути встановлений іншийвідсоток голосів учасників (представників учасників), за умови присутності якихзагальні збори учасників вважаються повноважними.

Законом встановлюється, що статути товариств з обмеженоювідповідальністю до приведення їх у відповідність із цим законом застосовуютьсяв частині, що не суперечить йому.

Відповідно до ч. 3 ст. 65 Закону України «Прогосподарські товариства» запроваджені для ТОВ новим Законом зміни щодо зниженнякворуму поширюватимуться і на товариства з додатковою відповідальністю.
Закон набирає чинності з 13 грудня 2015 року.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи