Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
02.04.2014 16:01

Хто ти, столичний голово?

Експерт з місцевого самоврядування, ексдепутат Київради

Як показали попередні вибори мера Києва та Київради, кияни вміють ламати всі політологічні прогнози

4 квітня в Україні стартують місцеві вибори: кияни за два місяці маютьвизначитися з пріоритетами у виборі наступного міського голови та депутатівКиївської міської ради. Поки що, це кандидати у мери Києва, які заявили просвоє бажання йти на вибори (за абеткою).

Микола Катеринчук. Народний депутат з 2002 року посьогодні. Довгий час працював юристом. У 2004 році представляв інтереси ВіктораЮщенка у Верховному суді під час розгляду справи про визнання недійснимирезультатів другого туру президентських виборів. Має ступінь кандидатаюридичних наук. З 2007 року очолює Європейську партію України. Балотувався напосаду мера у 2008 році, проте поступився Леоніду Черновецькому. В тому ж роційого блок на виборах до Київради отримав 4,25% голосів киян.

В’ячеслав Кириленко. Народний депутат 3-7 скликань, головапартії «За Україну». Активіст студентського руху, все життя працював у сферіполітики. В уряді Тимошенко працював Міністром праці та соціальної політики, ав уряді Єханурова – віце-прем’єром з гуманітарних питань. Має ступінь кандидатафілософських наук.

Віталій Кличко. Народний депутат 7 скликання, керівник третьої завеличиною фракції у Верховній Раді, лідер партії «УДАР». Колишній боксер,чемпіон світу з боксу за версіями WBC, WBO. Кандидат наук у галузі фізичного виховання і спорту.Політик, який втретє братиме участь у виборах очільника столиці. Попередні дварази – у 2006 та у 2008 роках – Кличко програвав Леоніду Черновецькому.

Ігор Луценко. Журналіст та громадський діяч, в минулому – головнийредактор інтернет-сайту «Економічна правда» та співзасновник організації«Збережемо старий Київ». У 2012 році балотувався до Верховної ради за 223виборчим округом, але знявся на користь опозиційного кандидата.

Юрій Луценко. Народний депутат 4 та 6 скликань, міністр МВС в урядахЮлії Тимошенко та Юрія Єханурова. В минулому, співголова акції «Україна безКучми» та один із польових командирів Майдану 2004 року. В грудні 2010 року бувзатриманий, а пізніше засуджений за справою, яку Європейський суд з прав людинивизнав політично мотивованою, більше двох років провів в ув’язненні. Напозачергових виборах у Київраду в 2008 році очолював список «Нашої України –Народної самооборони», проте представництва партія в міськраді не отримала.

Леся Оробець. Народний депутат 6-7 скликань, активний блогер. Відомаспівпрацею з громадськими організаціями та антикорупційною діяльністю –протягом 2011-2012 років надіслала більш ніж 400 депутатських звернень, орієнтованихна протидію корупції.

Думаю, що бажаючі ще будуть.

Втім, зазначу: як показали попередні вибори мера Києва та Київради, киянивміють ламати всі політологічні прогнози, голосувати всупереч стереотипам, невиправдовувати соцрейтинги і приймати неочікувані рішення щодо обрання своїхочільників.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи