Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
30.01.2014 13:41

Коли гірка редька солодша за мед

Експерт з місцевого самоврядування, ексдепутат Київради

Влада вимагає від протестувальників законності та дотримання порядку, але сама повсякчасно вдається до незаконних дій.

Живих людей, щоне побоялися боротися за свою свободу, Янукович використовує як розміннумонету, якою хоче оплатити згортання протестів та збереження власної посади. Ніпочуття відповідальності перед нащадками, ні бажання вберегти країну відрозвалу і розрухи не переважило для наших можновладців бажання протриматисябіля владної годівнички. Все це Закон про амністію.

Киян лякаютьтехногенною катастрофою, яка може статися в місті, якщо протестувальники незвільнять будівлю КМДА, але хіба зусиллями бездарних чиновників ця техногеннакатастрофа не триває в Києві перманентно протягом останніх кількох років?

Влада вимагає відпротестувальників законності та дотримання порядку, але сама повсякчасновдається до незаконних дій. Країну заполонили всюдисуще хабарництво такумівство, державна власність та кошти розкрадаються «стаханівськими» темпами,перевищення владних повноважень для більшості високопоставлених чиновниківстало нормою.

На сьогодні – 132арештованих,  понад 500-т затриманихєвромайданівців і близько 30 тих, хто пропав без відома.  Проте ті особи,  які несуть відповідальність за вбивства,побиття, зникнення українців як у  Києва,так і у  регіонах,  продовжують сидіти у теплих чиновницькихкріслах. Що там з Сівковичем і Поповим? Як там головний  столичний міліціонер Коряка? І де результатислужбового розслідування над тими, хто на камеру знущався над голим козаком?Ніякої інформації та затягування розслідувань зі сподіванням «авось забудуть» івсе «розсмокчеться».

Не забудуть і нерозсмокчеться.

P.S.

Стаття 9.ЗУ «Про усунення негативнихнаслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, якімали місце під час проведення мирних зібрань»

 -  Цей Закон набирає чинності з дня, наступногоза днем його опублікування, однак вводиться в дію з дня, наступного за днемпублікації на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України повідомленняГенерального прокурора України про фактичне вчинення учасниками масових акційпротесту сукупності таких дій:
1) звільнення всіх зайнятих в місті Києві та іншихнаселених пунктах України під час акцій протесту будівель чи приміщень органівдержавної влади та органів місцевого самоврядування, а також допуск до своїхробочих місць осіб, які там працюють, та зняття інших перешкод для належногофункціонування зазначених об’єктів;
2) розблокування транспортних комунікацій на вулиціГрушевського у місті Києві учасниками масових акцій протесту;
3) розблокування інших вулиць, площ, провулків,бульварів тощо у місті Києві й інших населених пунктах України, крім тих, наяких відбуваються мирні акції протесту.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи