UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
04.01.2014 14:11

Київська «Батьківщина» проводить голосування за звільнення Тимошенко

Експерт з місцевого самоврядування, депутат Київради

Проголосувати за звільнення Лідера української опозиції можна у будь-який час

До намета Київської «Батьківщини», розташованого на Майдані Незалежності, закликають всіх з тим, щоб проголосувати під петицією за звільнення ув’язненої Юлії Тимошенко.

Наразі в наметі, який є громадською приймальнею депутатів від «Батьківщини» Ю. Одарченка й М.Томенка працюють декілька комп’ютерів з інтернетом.

Технічні можливості для голосування забезпечені завдяки Євгенії Тимошенко, Миколі Томенка та активу столичного партосередку. Проголосувати за звільнення Лідера української опозиції можна у будь-який час, робота приймальні цілодобова.

На сайті Білого дому з 20 грудня 2013р .розміщена петиція, яка закликає американську владу вплинути на ситуацію з політичними в’язнями та посприяти звільненню Юлії Тимошенко.

Для того, щоб звернення було розглянуте  адміністрацією  Президента Білого дому, воно має до 19 січня 2014 року зібрати 100 тис. підписів.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]