Професіоналізм київських чиновників показав свій реальний рівень
Київ в облозі. Шалені снігопади абсолютно паралізували життєдіяльність столиці. Негода зупинила все місто і ввела надзвичайний стан, показавши неспроможність київської влади реагувати на надзвичайні ситуації.
Київ в облозі. Шалені снігопади абсолютно паралізували життєдіяльність столиці. Негода зупинила все місто і ввела надзвичайний стан, показавши неспроможність київської влади реагувати на надзвичайні ситуації.
Кияни ще довго будуть пам’ятати неймовірну весну 2013 року, коли зима вирішила наостанок пожартувати з комунальними службами міста. Київ став, усю транспортну систему паралізовано. Автомобілісти, потрапивши в зимовий полон на дорогах, просто кидали свої машини, розуміючи, що сподіватися їм немає на кого і пішки пробиралися до найближчої станції метро. Автомагістралі національного значення, як наприклад Велика Кільцева, нагадували документальну хроніку часів Великої Вітчизняної війни, відступ німців у снігах на фоні покинутої техніки. Навіть метрополітен на лівому березі в суботу змогли відновити лише до 11.00. Страшно подумати, якби епіцентр лиха припав на ранок буднього дня, і до яких страшних наслідків це могло би призвести.
Кияни, зрозумівши, що в такій ситуації вони залишені наодинці з бідою, кинулися до магазинів, аби запастися продуктами, адже поставки продовольства в місті теж були паралізовані. А ті, хто мав «насолоду» пробиратися до Києва по житомирській трасі, міг пересвідчитися, що фури, в тому числі з продовольством для мешканців столиці, зупинилися в кучугурах снігу, і лише на ранок неділі ДАІ повідомило про поновлення постачання Києва. Про функціонування таких служб як швидка допомога і пожежники, краще навіть не говорити. Лише дякувати Богу за те, що великі пожежі нас оминули, інакше наслідки від червоного півня були би жахливі.
Ця негода таки мине, і весна таки добереться до нашого міста, але вже зараз виникає багато питань щодо ефективності дій місцевої влади у критичній ситуації. Насамперед, потрібно нагадати, що штормове попередження було озвучене заздалегідь і влада мала час, щоб підготуватися до негоди. Цікаво в чому полягала підготовка і які заходи було здійснено? Це питання, на яке і Попов і його команда, мають дати детальну відповідь. Чому оперативний штаб було не створено заздалегідь? Чому далекобійникам дозволили в’їзд до Києва?
Давайте не забувати, що снігопади в грудні минулого року вже викликали невеликі паралізації в функціонуванні міста. То чи були зроблені висновки? Чи рішенням усіх проблем залишається безкоштовна робоча сила у вигляді курсантів з лопатами? І чи дійсно прозвітує влада про свою ефективність під час цих подій, чи як і в грудні, всі про це забудуть щойно потеплішає?
Взагалі питань багато. Незрозуміло, чим займалися міські чиновники, коли для них ця непогода, швидше за все, теж стала несподіванкою. Також не витримують критики заяви чиновників про те, що кияни мають самі взяти лопати і чистити дороги. Я так розумію Велике кільце та Проспект перемоги, які повністю паралізовані. Адже головною проблемою, стали не засніжені двори, а головні автомагістралі, де мала би працювати техніка і професіонали.
І все ж столичну владу було заздалегідь проінформовано про стихійне лихо. Та навіть у таких умовах вона не спромоглася створити належні умови для подолання надзвичайної ситуації. Зрозуміло, що після ліквідації МНС і передачі його функцій армії, ми мали би сподіватися на допомогу Міністерства оборони. Проте там зреагували тільки тоді, коли місто вже було паралізоване. Виникає логічне питання: а що буде, коли на Київ, не дай Боже, насуне раптове лихо і захопить столицю зненацька? Зараз ми бачимо наслідки роботи поінформованої влади. Професіоналізм київських можновладців наочно показав свій реальний рівень. А де ж була вся техніка, де ж були всі сили анонсовані Поповим? Якщо вас це дійсно цікавить, то ідеальна дорога на Конча-Заспу, а також до інших місць проживання і відпочинку можновладців, дає чітку відповідь – там до негоди таки готувалися. Так само, як і на Банковій, де за кілька годин прилегла територія набула чистісінького вигляду.
Але, головне, це те, що зима таки пройде, а там не за горами й потепління. Невдовзі сніг розтане і перетворить наше місто у прообраз Венеції. Чи готова влада до цього, чи вивезуть хоч частину снігу з міста, та чи потрібно вже йти в спеціалізовані магазини, де підшукати собі надувний човен? Питань до влади багато, але навряд чи вона готова дати на них конкретну й чесну відповідь.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422