Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
На ділянку зігнали численну техніку і автобуси з «тітушками». Деякі з них були одягнені в камуфляжну форму без розпізнавальних знаків. Представники забудовника, відчуваючи за собою фізичну перевагу, відмовилися зупинити роботи і місцеві мешканці спробували заблокувати роботу техніки, яка копала ями для опор під огорожі. В знак протесту один з місцевих мешканців Олександр Риков сів на землю біля однієї з ям, викопаних під опори для секцій і відмовився сходити з місця.
"Тітушки" звалили його та вдесятьох били ногами. Ситуація для постраждалого ускладнилася тим, що він має серйозні проблеми зі спиною: кільки міжхребцевих гриж, про що намагався сказати "тітушкам". Довелося викликати "швидку".
Відео можна подивитися за посиланням.
Забудовник під силовим прикриттям невідомих осіб таки встановив бетонну огорожу. Близько 20.00 мешканці прилеглих будинків провели збори та спробували прибрати паркан. У відповідь невстановлені особи застосували димові шашки, газові балони, вогнегасники, петарди та інші засоби. Вони відмовилися представитися і відповіли, що “охороняють порядок”. Вони застосовували насильство, кидали людей на землю та били. При цьому, не робили винятку для жінок.
На місце подій прибули слідчо-оперативна група, партульні, КОРД та співробітники відділу превентивної діяльності. Вони не намагалися встановити особи, так званих, “охоронців”. Лише затримали одного з них, коли той почав особливо жорстко застосовувати насильство. При цьому, не відома його подальша доля. Чи було встановлено особу, чи були вчинені слідчі дії та чи притягнуто його до відповідальності.
Можете переглянути сюжет про ці події.
Після подій 14 листопада на вул. Львівській в Святошинському районі Києва, коли "тітушки" за майже повної бездіяльності поліції били людей, постає питання не лише притягнення до відповідальності забудовника, але й працівників МВС.
Люди, які "охороняли" забудову, застосовували різноманітні засоби проти місцевих мешканців. При цьому, немає інформації про те, що когось було затримано чи притягнуто до відповідальності.
15 листопада підготував депутатське звернення ціллю якого є ініціювати розгляд питання про можливу бездіяльність поліції під час цих подій.
Ознайомитися можна тут.
Як стверджують місцеві мешканці, на місці перебувала достатня кількість працівників Нацполіції для того, щоб ефективно припинити будь-які провокації з боку молодиків спортивної статури. Але не було навіть встановлено особи "тітушок".
15.11.2017 18:29
Скандальна забудова на Львівській: що робила поліція?
Як стверджують місцеві мешканці, на місці перебувала достатня кількість працівників Нацполіції для того, щоб ефективно припинити будь-які провокації з боку молодиків спортивної статури. Але не було навіть встановлено особи "тітушок"
14 листопада забудовник почав підготовчі роботи для будівництва чергового бетонного монстра в Святошинському районі (перетин вулиць Львівської та Живописної). Мешканці прилеглих будинків виступили проти будівництва. Почався конфлікт.На ділянку зігнали численну техніку і автобуси з «тітушками». Деякі з них були одягнені в камуфляжну форму без розпізнавальних знаків. Представники забудовника, відчуваючи за собою фізичну перевагу, відмовилися зупинити роботи і місцеві мешканці спробували заблокувати роботу техніки, яка копала ями для опор під огорожі. В знак протесту один з місцевих мешканців Олександр Риков сів на землю біля однієї з ям, викопаних під опори для секцій і відмовився сходити з місця.
"Тітушки" звалили його та вдесятьох били ногами. Ситуація для постраждалого ускладнилася тим, що він має серйозні проблеми зі спиною: кільки міжхребцевих гриж, про що намагався сказати "тітушкам". Довелося викликати "швидку".
Відео можна подивитися за посиланням.
Забудовник під силовим прикриттям невідомих осіб таки встановив бетонну огорожу. Близько 20.00 мешканці прилеглих будинків провели збори та спробували прибрати паркан. У відповідь невстановлені особи застосували димові шашки, газові балони, вогнегасники, петарди та інші засоби. Вони відмовилися представитися і відповіли, що “охороняють порядок”. Вони застосовували насильство, кидали людей на землю та били. При цьому, не робили винятку для жінок.
На місце подій прибули слідчо-оперативна група, партульні, КОРД та співробітники відділу превентивної діяльності. Вони не намагалися встановити особи, так званих, “охоронців”. Лише затримали одного з них, коли той почав особливо жорстко застосовувати насильство. При цьому, не відома його подальша доля. Чи було встановлено особу, чи були вчинені слідчі дії та чи притягнуто його до відповідальності.
Можете переглянути сюжет про ці події.
Після подій 14 листопада на вул. Львівській в Святошинському районі Києва, коли "тітушки" за майже повної бездіяльності поліції били людей, постає питання не лише притягнення до відповідальності забудовника, але й працівників МВС.
Люди, які "охороняли" забудову, застосовували різноманітні засоби проти місцевих мешканців. При цьому, немає інформації про те, що когось було затримано чи притягнуто до відповідальності.
15 листопада підготував депутатське звернення ціллю якого є ініціювати розгляд питання про можливу бездіяльність поліції під час цих подій.
Ознайомитися можна тут.
Як стверджують місцеві мешканці, на місці перебувала достатня кількість працівників Нацполіції для того, щоб ефективно припинити будь-які провокації з боку молодиків спортивної статури. Але не було навіть встановлено особи "тітушок".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411
Контакти
E-mail: [email protected]