Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
17.12.2015 19:11

Правоохоронні органи повинні відстоювати інтереси мешканців Києва

Ексдепутат Київської міської ради

Заявники скаржаться на виробничу екологічно небезпечну, за їх словами, діяльність Дочірнього підприємства «РОЗА-ХУТРО» ЗАТ «Трикотажна фабрика «Роза», що розташоване за адресою: м. Київ, Святошинський район, вул. Янтарна, 6.

Під час сесії Київради 17 грудня звернувся із запитом доПрокуратури міста Києва з вимогою належним чином розслідувати кримінальнепровадження № 42014100080000237 від 18.11.2014., відкрите за фактом зверненнямешканців селища Жовтневе, що в Святошинському районі Києва.

Заявники скаржаться на виробничуекологічно небезпечну, за їх словами, діяльність Дочірнього підприємства«РОЗА-ХУТРО» ЗАТ «Трикотажна фабрика «Роза», щорозташоване за адресою: м. Київ, Святошинський район, вул. Янтарна, 6.

Скаржники стверджують, що ДП «РОЗА-ХУТРО», яке знаходиться навідстані близько п’ятдесяти метрів до найближчого житлового будинку, в процесісвоєї господарської діяльності здійснює викиди 8-ми отруйних хімічних сполук ватмосферне повітря (дані самого підприємства), однак які це сполукипідприємство не розголошує. Із початком діяльності потенційно небезпечногосуб’єкта господарської діяльності зросла захворюваність жителів селищаЖовтневе, надто це позначається на житті та здоров’ї дітей та осіб похилоговіку.

На жаль, за словами місцевих мешканців, є випадки госпіталізаціїта навіть два летальні випадки від ускладнень. Відомо, що за даним фактомслідчим відділом Святошинського РУ ГУМВС України в місті Києві ведетьсядосудове розслідування.

Як стверджують представники громадського комітету селищаЖовтневе, у даному кримінальному провадженні вони являються заявниками, а нанеодноразові звернення до МВС та прокуратури щодо визнання їх потерпілоюстороною у кримінальному провадженні правоохоронні органи ніяким чином нереагують. Тому серед мешканців селища Жовтневе виникає занепокоєння щододотримання їх законних прав та інтересів під час проведення досудового слідствау зазначеному кримінальному провадженні.

Я вимагаю надати вичерпну інформацію стосовно стану досудовогорозслідування кримінального провадження № 42014100080000237, визнання(невизнання) потерпілих, вручення особам письмових повідомлень про підозру увчиненні кримінальних правопорушень, які слідчі дії було проведено та якіпланується провести, яких свідків було допитано, які експертизи було призначено(планується призначити), направлення кримінального провадження до суду чизакриття відповідно до положень ст. 284 КПК України. Крім того, наполягаю, щобвідповідно до положень ст. 55 КПК України, було визнано потерпілими осіб, якимкримінальним правопорушенням завдана шкода.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]