Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
01.12.2014 10:25

25 тис. тон українського вугілля у вагонах залишили на розграбування?

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

402 вагони вугілля, видобуті українськими державними шахтами на Донбасі, простоюють під Дебальцевим. Тим часом його розграбовують.

402 вагони вугілля, видобуті українськими державними шахтами на Донбасі,простоюють під Дебальцевим. Тим часом його розграбовують.

 

 

402 вагони - це 25 000 тон вугілля, що складає 1/3 від того сухогрузу, якийвже  прийшов з ПАР по 80 дол. за тону. Відповідні вагони з українськимвугіллям стоять на залізничній станції Дебальцеве-Сортувальна Донецькоїзалізниці на території, яку контролюють наші військовики. Залізнична коліяне пошкоджена.

 

На питання: «Чому не забирають?», залізничники кивають на армію, а армія назалізничників. А між тим, ночами хтось розкрадає ці вагони і вивозить вугілляприватним способом.  Хто на цьому заробляє? Не знаю. Знаю, що втрачає -Україна!.

 

Це відбувається в час, коли деякі ТЕС, які використовували вугілля, або намежі закриття, або, як Трипільська ТЕС, перейшли на газ. Таким чином, миформально не купуючи у Росії вугілля, заміщуємо його газом, який змушені будемододатково купити у Росії.

 

Будь-які дискусії щодо того купувати у Росії електроенергію чи вугіллявидаються безглуздими, адже при такому ставленні до вугільної галузі (в томучислі і до вже видобутого українськими шахтарями вугілля), ми, навіть за умовивідмови від російської електроенергії та вугілля, будемо просто замінювати їхгазом, купленим у тієї самої Росії.

 

Звернувся до Прем’єр-міністра України, Генпрокурора та Міністра внутрішніхсправ з проханням взяти це питання під особистий контроль, розслідувати причинипростою вантажу та виявити і покарати осіб чи структури, які розграбовуютьзазначене  вугілля.

 

Ще влітку я заявляв про недостатню увагу до вугільної галузі  натериторіях, що знаходяться на неокупованих територіях України. А зараз, якбачите, навіть видобуте вугілля ніхто не хоче забирати. Місцеві жителівпевнені, що це робиться навмисно для того, щоб під прикриттям бойових дійвугілля можна було просто вкрасти. Помножте 25 тис. тон на 70-80 дол. іотримаєте ціну цієї халатності!  Аможливо, якщо за це серйозно візьметься Генпрокуратура і Міністерствовнутрішніх справ, буде доведено, що це не просто халатність, а злочин.

 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи