Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
13.10.2014 13:19

Україна судитиметься із Росією за "Чорноморнафтогаз"

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Україна судитиметься із Росією щодо українського підприємства «Чорноморнафтогаз», яке видобуває нафту і газ на території нині окупованої Росією Автономної Республіки Крим.

Українасудитиметься із Росією щодо українського підприємства «Чорноморнафтогаз», якевидобуває нафту і газ на території нині окупованої Росією Автономної РеспублікиКрим.

 

Такувідповідь отримав  від Міністерства юстиції України на своє звернення.

 

Серед претензійукраїнської держави до Росії я не побачив судового позову щодо«Чорноморнафтогазу», а тому звернувся з цим питанням до Міністерства, якеповідомило, що це підприємство додано у список претензій.

 

12червня 2014 року Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з правлюдини направлено до Європейського суду з прав людини доповнення до міждержавноїзаяви проти Російської Федерації від 13 березня 2014 року. Зокрема, зі скаргамищодо порушення майнових прав держави та резидентів України, яке містить перелікпідприємств, установ та організацій, в тому числі і державне підприємство«Чорноморнафтогаз», майно яких знаходиться на території Автономної РеспублікиКрим та було «націоналізовано» органами влади Російської Федерації.

 

Яне прихильник того, щоб Росія викупала наші підприємства. Я прихильник того,щоб вона платила за оренду наших потужностей за найвищими цінами та компенсаціїза порушення законодавства. Адже рано чи пізно ці підприємства знову будутьукраїнськими. Головне, щоб не вийшло так, що після повернення Криму всіпідприємства на цій території вже будуть офіційно викуплені Росією в України.

 

Сподіваюся,що нафта і газ, який видобуває підприємство «Чорноморнафтогаз», будепередано Україні, що допоможе нам вирішити проблеми із зимівлею.

 

Яквідомо, російською владою незаконно захоплено наше підприємство «Чорноморнафтогаз»,яке видобуває протягом року близько 2 млрд. куб. м газу. Таким чином, Росіянезаконно використовує український газ. Тому Україна має право претендувати наконфіскацію 1/12 газу річного обсягу видобутку щомісяця.

 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи