Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
11.08.2014 11:19

Вибори міської ради та міського голови Горлівки - ініціатива

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Зареєстрували проект Постанови Верховної Ради України №4454а «Про призначення позачергових виборів депутатів Горлівської міської ради та Горлівського міського голови».

Зареєстрували проектПостанови Верховної Ради України №4454а «Про призначення позачергових виборівдепутатів Горлівської міської ради та Горлівського міського голови».

Під часперебування в зоні АТО, зустрічаючись з мешканцями міста Горлівки, до нас звернулисяжителі з проханням якомога швидше призначити вибори міської ради та міськогоголови, оскільки і мер, і депутати повністю дискредитували себе, втратившидовіру у громадян та проявили себе сепаратистами по відношенню дотериторіальної цілісності України.

Згідно статті 78Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження міської радиможуть бути достроково припинені у випадках якщо рада прийняла рішення зпорушенням Конституції України, законів України, прав і свобод громадян –фізичних осіб.

Як заявив мійколега Д.Андрієвський, Горлівська міська рада з моменту обрання депутатівдопустила суттєві прорахунки у своїй діяльності, що призвело до виникненнязагрози територіальної цілісності держави Україна, збройних конфліктів, жертвсеред мирного населення, співробітників правоохоронних органів тавійськовослужбовців та суттєвих непередбачуваних витрат державного та місцевихбюджетів. У зв’язку з вищезазначеним та в результаті численних звернень жителівміста Горлівки вважаємо за необхідне провести відповідні вибори якнайшвидше.

ПроектомПостанови пропонується призначити позачергові вибори депутатів Горлівськоїміської ради та Горлівського міського голови на першу неділю після завершеннястроку шістдесяти днів з дня опублікування даної Постанови.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/pt/reports.dep2?PERSON=15838&SKL=8

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи