UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
11.08.2014 11:19

Вибори міської ради та міського голови Горлівки - ініціатива

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Зареєстрували проект Постанови Верховної Ради України №4454а «Про призначення позачергових виборів депутатів Горлівської міської ради та Горлівського міського голови».

Зареєстрували проект Постанови Верховної Ради України №4454а «Про призначення позачергових виборів депутатів Горлівської міської ради та Горлівського міського голови».

Під час перебування в зоні АТО, зустрічаючись з мешканцями міста Горлівки, до нас звернулися жителі з проханням якомога швидше призначити вибори міської ради та міського голови, оскільки і мер, і депутати повністю дискредитували себе, втративши довіру у громадян та проявили себе сепаратистами по відношенню до територіальної цілісності України.

Згідно статті 78 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження міської ради можуть бути достроково припинені у випадках якщо рада прийняла рішення з порушенням Конституції України, законів України, прав і свобод громадян – фізичних осіб.

Як заявив мій колега Д.Андрієвський, Горлівська міська рада з моменту обрання депутатів допустила суттєві прорахунки у своїй діяльності, що призвело до виникнення загрози територіальної цілісності держави Україна, збройних конфліктів, жертв серед мирного населення, співробітників правоохоронних органів та військовослужбовців та суттєвих непередбачуваних витрат державного та місцевих бюджетів. У зв’язку з вищезазначеним та в результаті численних звернень жителів міста Горлівки вважаємо за необхідне провести відповідні вибори якнайшвидше.

Проектом Постанови пропонується призначити позачергові вибори депутатів Горлівської міської ради та Горлівського міського голови на першу неділю після завершення строку шістдесяти днів з дня опублікування даної Постанови.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/pt/reports.dep2?PERSON=15838&SKL=8

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]