Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
02.04.2014 14:20

Закликав Ахметова знайти новітнього Гундервассера для екс-фабрики

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Зараз, коли у всій країні відбувається оновлення влади і в Києві господарює демократична влада, я думаю, Ахметову саме час виконати обіцяне та побудувати арт-центр, який би став справжньою прикрасою Києва.

У квітні 2012 рокуР. Ахметов обіцяв повернути первозданний вигляд фасадам будівель зруйнованих йогофірмою на Андріївському узвозі, 10-а, на вул. Фролівській, 9-11 та збудувати натериторії зруйнованої колишньої фабрики «Юність» малоповерховий арт-простір. А післязавершення будівництва готовий був передати цей арт-простір в управління міськимигромадськими та творчими організаціями. Минуло 2 роки, але обіцяне не зроблено.

 

Зараз, коли увсій країні відбувається оновлення влади і в Києві господарює демократичнавлада, я думаю, Ахметову саме час виконати обіцяне та побудувати арт-центр,який би став справжньою прикрасою Києва.

 

Дивовижно, що вУкраїні є потужні і багаті олігархи, яких немає в інших країнах, але ціолігархи за увесь час незалежності України не побудували жодної споруди, яка бвикликала інтерес у світу з мистецько-архітектурної точки зору. І, як вирозумієте, питання не грошах, а у креативі та мисленні. Я не сумніваюся, що убудь-якого із наших олігархів і в Ахметова, і в Пінчука, і в Коломойського, і уФірташа виставило б грошей побудувати якусь споруду типу тієї, що у кінці 20ст. побудував у Відні австрійський художник, дизайнер та архітектор Ф. Гундервассер.Ці споруди з будівельної точки зору -архітектурно ускладнені кількаповерховки. Отжеі грошей на їхнє будівництво могло би вистачити у звичайного «рядового» мільйонера.Тож я закликаю не до гігантоманії, а до створення реального креативного проекту.

 

Нагадаю, у квітні2012 року Андріївський узвіз втратив три історичні будівлі. Їх знесли під часреконструкції вулиці. Тоді забудовники знесли три фасадні будівлі наАндріївському узвозі, 10-А.  7 серпня о 20:00 на перетині вулиць БоричівТік та Фролівська, що на Андріївському узвозі в місті Києві, остаточно знеслибудівлю фабрики «Юність».

 

Як відомо, столичнеТОВ «Андріївський Плаза» мало намір побудувати офісний центр класу А з торговоюзоною і підземним паркінгом на 466 машин на місці колишньої фабрики «Юність» наділянці між вулицями Боричів Тік, Фролівська і Андріївський узвіз. ТОВ «Андріївськийплаза» належить «ЕСТА Холдінгу», що входить до групи «СКМ» РінатаАхметова.

 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи