Будинок актора фактично ліквідували шляхом рейдерського захоплення
Будинок актора фактично ліквідували шляхом незаконного припинення орендних відносин з подальшим рейдерським захопленням будівлі.
Будинок акторафактично ліквідували шляхом незаконного припинення орендних відносин зподальшим рейдерським захопленням будівлі.
Виявляється, накомісії Київради з питань власності, яка відбулася в розпал революції в країні- 5 лютого 2014 року - було прийнято рішення про передачу Будинку актора (вул. Ярославіввал,7) в оренду Театру на Подолі. Відповідне питання було запропоноване дляприйняття з голосу і погоджене депутатами колишньої провладної більшостіКиївради.
БудівлюКараїмської кенаси, де нині функціонує Будинок актора Національної спілкитеатральний діячів України, вже давно хотіли відібрати у нинішніх орендарів. Спочаткупід виглядом передачі приміщення Вітальні Козловського. Потім рішеннямпостійної комісії Київради з питань власності від 18.12.2012 р. частинанежитлових приміщень Караїмської кенаси було передано Об’єднанню хасидівХАБАТ-Любавич іудейських релігійних організацій України, яке не має жодногостосування до караїмської релігійної традиції.
Післядовготривалої переписки із владою, рішенням комісії Київради з питань власностіна засіданні 19.08.2013 р. було призупинено виконання пункту 1.2.2. рішення стосовнопередачі в орендне користування Об'єднанню (Федерації) Хасидів нежитловогоприміщення Караїмської кенаси. Виконання рішення було призупинено до наданняДепартаментом комунальної власності м. Києва та Департаментом культури спільних пропозицій щодо оренди зазначеного приміщення.
Отак влада протягомбагатьох років робила все можливе, щоб виселити Будинок актора з Кенаси під різнимиприводами. Допускаю, що Будинок актора Києву не потрібен, і в приміщенні маєпрацювати інший заклад культури, але рішення про це повинна приймати чиннийзаконний орган місцевого самоврядування – Київрада, якої сьогодні в Києвіфактично не існує.
Тому я звернувсядо голови КМДА В. Бондаренка та до голови комісії Київради з питань культури татуризму Д. Нікульшина з проханням накласти мораторій на будь-які дії щодоБудинку актора до обрання нової Київради та мера. А також звернув увагу на те,що проблема Караїмської кенаси, Будинку актора і Театру на Подолі вимагаютьрозгляду окремого КМДА.
Що стосуєтьсяТеатру на Подолі, то нагадаю, що цей театр фактично безконфліктно на догодуродині Президента залишив своє приміщення в Гостинному дворі. Більше того,будівництво нового приміщення Театру на Подолі на Андріївському узвозізагальмовано в тому числі через неадекватну пасивність керівництва театру ітворчого колективу. Можна сказати сміливо, що актори і керівники театрувиявилися конформістами і не змогли відстояти інтереси свого театральногозакладу. Дуже сподіваюся, що ситуація із театром його майбутньою долею і причинамитакої ситуації, яка склалася у цьому шанованому закладі, найближчим часомрозбереться оновлений Департамент культури та новостворена комісія Київради зпитань культури Київради нового скликання.
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський вчора о 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус вчора о 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський вчора о 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик вчора о 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський вчора о 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін вчора о 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський вчора о 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13425
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 12961
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5170
-
"Червоні двері, жовті двері": небезпечна гра серед підлітків чи черговий тренд із TikTok
Життя 4538
-
Аграрії з Кіровоградщини купують недобудовану лікарню в центрі Києва. Для чого
Бізнес 4397