Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
05.01.2014 10:10

Вибори Президента згідно Конституції мають відбутися 30 березня 2014 р

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Вимагаю від ВРУ термінового прийняття підготовленої мною Постанови про проведення виборів Президента України, як і передбачає Конституція України, 30 березня 2014 року.

Вимагаю від ВРУ термінового прийняття підготовленої мною Постанови про проведення виборів Президента України, як і передбачає Конституція України, 30 березня 2014 року.

Конституція України в пункті 4 статті 103 прямо вказує, що чергові вибори Президента України проводяться в останню неділю березня п'ятого року повноважень Президента України. Інавгурація діючого Президента України, В.Ф. Януковича, відбулась 25 лютого 2010 року, відповідно п'ятий рік повноважень Президента України В.Ф. Януковича починається з 26 лютого 2014 року.

Остання неділя березня в 2014 році, який, відповідно, є п’ятим роком повноважень Президента України В.Ф.Януковича, припадає на 30 березня 2014 року.

Дотримуючись Конституції України, Верховна Рада України зобов’язана призначити чергові вибори Президента України на 30 березня 2014 року.

Саме тому я звернувся до Ради Народного об’єднання «Майдан» та до лідерів опозиції А. Яценюка, В.Кличка та О.Тягнибока з пропозицією разом зі мною підписати подання відповідної Постанови ВРУ.

А також визнати проведення виборів згідно Конституції 30 березня 2014 року головною поточною метою Майдану.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]