Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
20.09.2013 17:21

Держава наживається на пенсійних надбавках?

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Після того, як пенсіонери відсуджують у судах право отримувати вищі пенсії як діти або учасники війни, інваліди тощо, держава не лише не виплачує їм відсуджені надбавки до пенсій, але й позбавляє існуючих.

Після того, як пенсіонери відсуджуютьу судах право отримувати вищі пенсії як діти або учасники війни, інваліди тощо,держава не лише не виплачує їм відсуджені надбавки до пенсій, але й позбавляє існуючих.

До мене звернулася мешканкаОболоні пенсіонерка Бакрімова Ірина Іванівна, яка повідомила, що на сьогодні,борг Пенсійного фонду перед нею складає близько 2000 грн. і продовжує зростати.Але літня жінка самостійно «вибити» ці гроші можливості немає, тому йзвернулась за допомогою до депутата.

За підрахунками Бакрімової,які пенсіонерка педантично веде в своєму записничку продовж багатьох років,Пенсійний фонд України не тільки не додав їй до пенсії чесно заслужені і доведенів суді 30% до загальної суми пенсії як дитині війни, але й з грудня 2011 року позбавивнадбавки у сумі 92 грн., яку Бакрімова, як і решта українських пенсіонерів,отримувала згідно із інфляцією в країні.

До мене неодноразовозвертались пенсіонери та намагались на своїх власних прикладах довести, що нещодавняПенсійна реформа та внесені до неї правки не допомагають людям, а навпаки роблятьїхнє життя більш нестерпним.

Маніпулюючи законами тапідзаконними актами, в деяких випадках, влада позбавляє людину будь-якихнадбавок, посилаючись на те, що неможливо отримувати одночасно дві надбавки. Утих випадках, коли громадяни через суди добиваються визнання за собою права набільшу суму надбавки, держава, посилаючись на відсутність грошей, не сплачуєїї. Але, в той же час, перестає виплачувати й меншу надбавку, яку до тогоотримувала людина, нібито тому, що тепер пенсіонер отримуватиме іншу (вищу)надбавку, яку ще раз повторю, влада не виплачує через відсутність грошей вбюджеті. Таким чином людину карають за те, що вона наважилася судитися здержавою. І відсуджене не дають, і законної надбавки, які отримують сусіди тежне дають. От і виходить, що влада звітує про підвищення пенсій, а частинапенсіонерів реально втрачають гроші.

У зв’язку із цим, я звернувсядо Прем’єр-міністра України М.Азарова із вимогою припинити махінації Пенсійногофонду із виплатами громадянці І. Бакрімовій та вимагаю розібратись в ситуації вцілому, адже вважаю що підлеглі Прем’єра, які займаються розподілом пенсійнихкоштів, банально обкрадають пенсіонерів.

Як відомо, борг держави по виплатах,які мають бути зроблені громадянам згідно судових рішень складає близька 40млрд. гривень. А скільки зекономив Пенсійний фонд не виплачуючи пенсіонерам інфляційнінадбавки - не відомо.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net