Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
13.07.2018 16:27

Єдина державна електронна база з питань освіти

Керівник державного підприємства "Інфоресурс"

Нашою командою розроблений і введений в експлуатацію сайт ЄДЕБО, на якому усі бажаючі вже зараз, можуть отримати дані у форматі відкритих даних

Єдина державна електронна база з питань освіти (далі – ЄДЕБО) є автоматизованою системою збирання, реєстрації, оброблення, зберігання та захисту відомостей та даних з питань освіти, що була створена 13 липня 2011 року. Власником ЄДЕБО є Держава, розпорядником – Міністерство освіти і науки України, а технічним адміністратором – державне підприємство «Інфоресурс».

Підключення до ЄДЕБО закладів вищої освіти розпочалось з 2012 року, професійних (професійно-технічних) закладів освіти – з 2013 року, а департаментів (управлінь) освіти – з 2014 року.

Станом на 01 липня 2018 року до ЄДЕБО підключено:

– 771 заклад вищої освіти та 717 відокремлених структурних підрозділів юридичних осіб, що надають вищу освіту

– 1018 закладів професійної (професійно-технічної) освіти та 52 відокремлених структурних підрозділи юридичних осіб, що надають професійну (професійно-технічну освіту);

– 217 інших закладів, що надають професійну (професійно-технічну) освіту або здійснюють професійно-технічне навчання;

– 344 департаменти (управління) освіти.

Нашою командою розроблений і введений в експлуатацію сайт ЄДЕБО http://info.edbo.gov.ua/, на якому усі бажаючі вже зараз, в розділі #ВСТУП2018, мають можливість ознайомитись з інформацією про конкурсні пропозиції закладів освіти на вступну кампанію 2018 року та подані заяви на участь у конкурсному відборі!

Крім того:

– у розділі “РЕЄСТР СУБ'ЄКТІВ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ” доступна інформація про заклади вищої і професійної (професійно-технічної) освіти;

– розділ "РЕЄСТР ДОКУМЕНТІВ ПРО ОСВІТУ" дозволяє перевірити достовірність документів про вищу, професійну (професійно-технічну) і загальну середню освіту;

– у розділі "РЕЄСТР СТУДЕНТСЬКИХ (УЧНІВСЬКИХ) КВИТКІВ" ви можете перевірити достовірність студентських і учнівських квитків закладів вищої і професійної (професійно-технічної) освіти.

Ми продовжуємо працювати над тим, щоб уся інформація, що міститься в ЄДЕБО, крім персональних даних та інформації з обмеженим доступом, була доступною громадськості, зокрема, у форматі відкритих даних.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]