Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
22.06.2016 17:21

Для чого депутату звіт? Щоб бачити його доцільність!

Депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів КОР

В іншому випадку - складайте повноваження.

В іншому випадку - складайте повноваження

Діяльність депутата як народного обранця до рад будь-якого рівня весь час знаходиться під пильним наглядом суспільства – журналістів, громадських діячів, небайдужих громадян тощо. Та найголовнішим в питанні публічності, я вважаю, є відкритість та прозорість депутатської діяльності для тих людей, які довірили йому представляти їх інтереси в органах влади. Виборці мають право знати, якими проблемами та питаннями з покращення життя українців їх обранець переймається, та на що витрачає довірений йому голос. Саме тому, маючи трохи вільного часу в ці спекотні літні дні, я підготувала детальний звіт своєї діяльності як депутата Київської обласної ради VII скликання загалом та як Голови постійної комісії Київської обласної ради з питань бюджету та фінансів зокрема. Отже, до Вашої уваги діяльність депутата Київської обласної ради (фракція «Самопоміч») Ольги Бабій на період з листопада 2015р. по середину червня 2016р. в цифрах та формулюваннях:

Як депутат Київської обласної ради

За означений час мною подано 7 депутатських запитів та депутатське звернення членів постійної комісії Київської обласної ради з питань бюджету та фінансів до Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації «Про  внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо перерахунку розміру субсидій на оплату житлово-комунальних послуг». Також першого березня був поданий депутатський запит членів постійної комісії з питань бюджету та фінансів до Голови Верховної Ради України  В.Б. Гройсмана про заслуховування звіту Міністра фінансів України Н. Яресько щодо стану фінансування професійно-технічних та інших навчальних закладів державної форми власності в Україні.

Основною темою депутатських запитів від мене як депутата до, зокрема, Голови Верховної Ради, до Міністра фінансів, до Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України є «Про субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах».

За означений період часу Київською обласною радою проведено 11 пленарних засідань сесії Київоблради (з поважних причин була відсутня на другій позачерговій сесії 11.02.16р.) до яких мною підготовлено та подано на розгляд 5 проектів рішень Київської обласної ради.

Мною було направлено 122 депутатських звернень - 15 в 2015-му році та 107 в поточному. Отримано 151 звернень (з відповідями на депут.звернення включно).


Як Голова постійної комісії  Київської обласної ради з  питань бюджету та фінансів

Як Голова постійної комісії  Київської обласної ради з  питань бюджету та фінансів взяла участь в роботі 25 засідань (з 26, що відбулися). Діяльність комісії, як зрозуміло, пов’язана з  фінансовим сектором життєдіяльності Київської області, тож її злагоджена робота є надзвичайно важливою для всіх мешканців регіону. Членами комісії під час засідань було заслухано та взято до відома звіти про виконання заходів регіональних цільових програм Київської області у 2015 році (48 програм), розглянуто та схвалено або взято до відома 3 звіти про виконання обласного бюджету Київської області, також члени комісії вивчали 2 звіти про виконання заходів стратегічних  програм розвитку Київської області у 2015р. Мова йде про Пр ограму соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2015р . та Звіт про результати проведення моніторингу виконання Плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках Стратегії розвитку Київської області на період до 2020р. за 2015р.


Вивчення проблем  всеукраїнського значення

             З 29 березня я приймаю постійну участь в засіданнях комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти та засіданнях робочої групи   з підготовки проведення   парламентських слухань на тему: "Професійна освіта як складова забезпечення кваліфікованого кадрового потенціалу України: проблеми та шляхи вирішенн я». Тема є дуже актуальною для країни загалом, тож звіт з діяльності щодо врятування системи профтехосвіти я наведу у вигляді таблички задля більш зручного ознайомлення (див.фото).

Документ 10 и 11 звіту депутату -СКРИН.jpg

Й наостанок, також у вигляді таблички, - підсумок  діяльності в різноманітних заходах, пов’язаних як з висвітленням та вдосконаленням діяльності органів місцевого самоврядування так й виступи то доповіді як фахового спеціаліста в загальноукраїнській проблематиці (див. фото).

Документ 10 и 11 звіту депутату -СКРИН(1).jpg

Прямо зараз я знаходжусь на ХІІ Українському муніципальному форумі в м.Одеса. Обговорюємо перебіг децентралізації та питання розвитку місцевого самоврядування в Україні. Звіт про цей захід я також обов’язково наведу в своїх Блогах, за допомогою яких я протягом півроку періодично знайомлю Вас з останнім новинами своєї діяльності.

Укр.муниц.форум Одесса - фото.jpg

Дякую за увагу! 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]