Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.

У відеозверненні оприлюдненому сьогодні Вадимом Тітушком він намагається викласти свою версію подій. Ця версія не витримує критики

Неправда Вадіка "Румина"

У відеозверненні оприлюдненому сьогодні Вадимом Тітушком він намагається викласти свою версію подій. Ця версія не витримує критики. Ми з багатьма колегами були і на Європейській площі, і на місці конфлікту, і те, що ми там бачили, зовсім не збігається з розповіддю Тітушка. 

Неправда 1. 
"Коли колона вирушила убік Хрещатика на Житомирську площу, ми залишилися на Європейській площі буквально хвилин 20, не більше...".
За версією Тітушка, вони мали б залишити Європейську площу о 12.20. Насправді молодики під сценою стояли набагато довше, поки йшов антифашистський мітинг. Можу засвідчити, що приблизно о 14.00 всі вони ще були на мітингу на Європейській площі. 

Неправда 2. 
"... а потім слідом рушили, прикриваючи хвости, щоб ніяких набігів з боку "регіонів" не було".
Молодики вирушили не слідом за акцією Хрещатиком, а піднімалися вулицею Трьохсвятительською. До того ж, на Михайлівського площі вони пішли не прямо на Софійську, де в той час проходив мітинг опозиції, а на Велику Житомирську, де був конфлікт 

Неправда 3. 
"Ми думали, що це наші люди, яких ми кілька хвилин тому захищали...". Молодики, з якими прийшов Тітушко, з перших секунд були налаштовані агресивно проти людей біля БРДМа. Дивно ставати в бійцівську стійку, побачивши "своїх людей, яких захищаєш". 

Неправда 4. 
"...в нашу сторону полетіли пляшки, каміння...".
Пляшки, якими кидалися під час конфлікту, молодики принесли з собою з Європейської площі. Вони зразу йшли з упаковками вони в півторалітрових плашках. Відповідно, для того, щоб ці пляшки полетіти в них, спочатку вони самі мали б їх кинути в свободівців. 

Неправда 5. 
"...було дуже багато журналістів, які обзивали нас некоректними словами...". 
Не буду навіть коментувати. Це брехня. 

Неправда 6 і 7. 
"Я особисто сам бачив, як ця панянка просто спіткнулася й упала. Ми із хлопцями як би підбігли, обступили її, щоб її маса людей не затоптала". По-перше - не спочатку впала, а потім обступили, а обступили, а тоді впала. І я впевнена, що якби не обступили, то не впала б. І коли людина падає, навколо неї розступаються, а не налітають.
По-друге, від якої такої маси людей захищав Сніцарчук Тітушко, якщо крім його гоп-компанії навколо неї з Соделем нікого не було. 

На завершення. Мою версію подій слідство не хоче чути досі. Я була на місці подій, моє відео фігурує в матеріалах справи як доказ, моє прізвище називали і Сніцарчук і Содель. І тільки слідчому, очевидно, я як свідок не цікава. Бо навіщо ж плутати покази Вадима Тітушка. 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи