Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
06.09.2019 10:09

Великий обмін

Політичний експерт, експерт аналітичної групи "Левіафан"

Питання обміну полоненими стало для В.Зеленського ідеєю фікс. На нього дуже багато поставлено, і тому Україна йде на всі можливі поступки.

Путін відразу відчув слабку сторону ЗЕ. І це не гроші (хоча бізнес ВОЗа в Росії продовжує нормально працювати). Це питання миру і обміну політичними полоненими. Зеленський розповідав про мир більш навіть за Бойка. І 4/5 зеленого електорату хочуть щоб перестали стріляти за будь яку ціну.

Для команди ЗЕ це питання політичного виживання, адже кожний день війни і відсутності обміну це капля, яка точить фундамент його диктатури. І Путін цим дуууже грамотно користується. Він як вмілий рибак кидає приманку і "водить" ЗЕ рибу океаном великої політики. І ЗЕ готовий заради, вже не миру, а хоча б просто обміну на все. Вчорашній випадок із звільнення наводчика Бук, всупереч вимогам ЄС, показовий.

І виникає питання, а навіщо Путіну відпускати полонених, коли ЗЕ ладний на все, поки вони в руках Кремля...Не логічно. Тож ВВП буде підвищувати ставки доти доки ЗЕ буде готовий йти на поступки. А він буде йти на поступки, бо "приманку" він вже проковтнув....

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]