Демон на підтанцовці
Чи можна сприймати слова Путіна за правду?
Історія сучасної післяреволюційної України дуже подібна на історію Радянського Союзу у перші місяці війни з нациською Німеччиною. Ті ж поразки та військові катастрофи на фоні фантастичної впертості українського солдата та героїчних осередків опору. Відрізняються лише масштаби, але не суть. І як і тоді, так і зараз головним поясненням поразок було, щось на кшталт «ми не чекали підступного удару». В обох випадках гарно обіграна теза, що ворог – підступний, а ми наївні воїни світла.
А тепер хвилинку уваги, якщо ворог був на стільки кмітливим, безжальним і хитрим, що за декілька місяців Україна втратила 13% своєї території, і має війну, яка за своєю тривалістю ризикує продовжитись, ще не один рік, то чи не занадто легковажно сприймати кожне слово очільника країни- окупанта за правду.
Українські ЗМІ, підганяючи батогом або пряником із Банкової, розігнали медіапростором новину, що Путін буде домовлятись «з новим керівництвом України після закінчення політичних циклів». Новина інтерпретована, як небажання домовлятись із Порошенком через його не зручність для Путіна особисто.
Відразу після цього почалась хвиля фанатів «вольового підборіддя Порошенка» про те, що всі забаганки Путіна із поневолення України розбиваються о стальну волю і підборіддя нашого Президента.
Як то кажуть скільки людей стільки і думок, тим більш не можна забороняти писати лонгріди людям в яких навіть освіти вищої немає, але хотів би звернути увагу на наступне, що якщо ми сприймаємо за святу істину, що «Путін не бажає мати справи з Порошенко, і відповідно Президент правильно захищає інтереси України, а от інші точно будуть друзями Путіна», то давайте всі інші перли Володимира, якими він сипав на Валдаї ми теж приймемо за істину:
- Росія не для кого в світі не створює проблем;
- Ми обігнали всіх, в нас на озброєні високоточна гіперзвукова зброя
- Крим – це Росія, кримчани на референдумі захотіли були у складі Росії;
- Ми потрапимо в рай, а всі інші здохнуть, бо розкаятись не встигнуть
- Раша Тудей закривають по світу бо бояться конкуренції
- В російській військовій концепції немає превентивних ударів
- Санкції нам во благо, вони підняли сільське господарство!
Ну і звичайно, тоді слід повірити в те що російських військ на Донбасі немає, в Україні громадянська війна, і українці з росіянами братські народи.
Не знудило, вважати це все правдою? Ну так чому серед усієї нісенітниці і маячні, яку верзе представник спецслужб і за сумісництвом Керівник держави-окупанта ми повірили у його електоральні симпатії? Відповідь на поверхні, або політтехнологи Банкової дурні із логікою інфантильних підлітків, або виривають фрази із контексту і потім вибудовують на них стратегію, або штаби Порошенка і Путіна знаходяться у прекрасній комунікації через Віктора Медведчука, який не те що прекрасно себе почуває на нашій Богом даній землі, а ще й багатіє такими темпами, які за Януковича йому і наснитись не могли. Не говорячи вже про нарощування активів у сфері медіабізнесу, і я зараз говорю далеко не про славнозвісні телеканали «112.ua» і NewsOne.
Ми живемо у реальності, де за півтора роки знищено 40% запасів озброєння у вибухах на складах, а Міністр оборони України отримає черговий орден. Де керівник Генштабу Муженко і Керівник прикордонників Литвин організували Іловайський котел, і досі , якщо не на посадах то точно не під слідством. Де з ворогом продовжують торгувати і забезпечують безпеку його газопроводів, а значить безперешкодне поповнення його бюджету доларами. Де санкції знімаються і накладаються без прив’язки до будь якої реальності, а російський бізнес дуже комфортно себе почуває на теренах України. І з якого переляку за таких сприятливих умов Путіну бути не задоволеним Петром Порошенком.
Я не говорю, що наш Головнокомандуючий знаходиться у злочинній змові з ворогом, жодним чином. Але те, що комунікація неофіційними каналами між ними є, як на мене, доволі очевидна.
Тому, коли черговий експерт, блогер чи бабка Параска почнуть цитувати ворога розповідаючи, що це істина більша за Біблію, то згадайте саме, те що там написано, а саме: «Суди по діях», і якщо б ми жили не в Україні, то за вищезазначені дії Президент країні? як мінімум? був би під загрозою імпічменту, а як максимум мав декілька кримінальних проваджень.
- Книги vs гаджети — конкуренція чи синергія? Віктор Круглов 00:52
- Законопроєкт 4380 – це про повагу до гідності людини та розвиток громад, а не про прибуток Лариса Білозір вчора о 19:15
- Задонатили на армію чи волонтерам? Можете повернути частину податку Юлія Мороз вчора о 14:51
- Як електронний документообіг трансформує великі компанії: досвід, що працює Олександр Вернигора вчора о 10:17
- Як правильно обрати тип експертизи для ювелірних виробів: поради експерта Віктор Худоченко 11.06.2025 18:25
- Что грозит отсрочке студентов от мобилизации: анализ законопроекта №13193 Віра Тарасенко 10.06.2025 22:13
- На сцену виходить Дональд Федорович, в руках тримає череп Дана Ярова 10.06.2025 19:35
- Неочевидні деталі, від яких залежить успіх івенту Олексій Куліков 10.06.2025 13:46
- Судова експертиза для адвокатів: як не програти справу через неправильний вибір експерта Юрій Григоренко 10.06.2025 12:46
- Невидимий бізнес не заробляє Олеся Стойко 10.06.2025 09:43
- Скандал з мобілізацією на Буковині: багато питань та шокуючі зізнання Дана Ярова 09.06.2025 19:06
- Коли справедливість перестає бути спільною мовою Андрій Мазалов 09.06.2025 18:00
- Ліміт 10% у закупівлях електричної енергії: чому позиція ВС є дискусійною? Віталій Булат 09.06.2025 15:41
- Освітня реформа: діти без освіти чи освіта без дітей? Любов Шпак 09.06.2025 15:09
- Професія, якої не вчать: як закупівельникам здобути знання? Дмитро Соловей 09.06.2025 11:37
- Скасування Господарського кодексу України. Головні положення змін 141
- Судова експертиза для адвокатів: як не програти справу через неправильний вибір експерта 114
- Скандал з мобілізацією на Буковині: багато питань та шокуючі зізнання 107
- Коли справедливість перестає бути спільною мовою 97
- Instagram-усмішка, яка шкодить. Що не розповідають ті, хто рекламує вініри 89
-
Що їсти ввечері, коли хочеш схуднути, – білкова вечеря: що це і як додати її в раціон
Життя 22957
-
"Я більше не можу": як почати відпочивати без тривоги, сорому і внутрішнього критика
Життя 9819
-
У Волинській області відкрили новий завод з перероблення курятини за 60 млн євро
Бізнес 8772
-
Найбільша у світі лізингова компанія отримає $1 млрд за вкрадені Росією літаки
Бізнес 7259
-
У Китаї на аукціоні продали популярну іграшку Labubu за $150 000
Життя 4662