Медведчук - Зорг сучасності
Повернення Медведчука. Кому це потрібно і навіщо.
Багато хто вже став забувати прекрасний фільм Люка Бессона «П’ятий елемент», де людство дуже не вміло бореться із суцільним Злом, яке загрожує всій планеті. На стороні Зла виступає такий собі Жан-Батіст Емануель Зорг, який шкодить людству, як тільки може, і в принципі всі знають, що він ще та редиска, але ніхто з ним нічого зробити не може. Є підозра, що за лаштунками фільму залишився його спільний бізнес з Президентом Союзу Землі. Як би сказав ВІктор Андрійович Ющенко: «То таке, житєйське».
В українських реаліях цим Зоргом є Віктор Медведчук. Людина, яка відверто працює на Володимира Путіна, метою якого є нищення соборної України. Сучасна Російська імперія неможлива без України.
Поки Україна була абсолютно пострадянською, нас терпіли. Як тільки ми заявили про відхід від пострадянщини ми отримали війну. Суцільне зло, яким є Кремль не зупиниться на Донбасі. Він буде наносити удар за ударом, поки Україна не буде перетворена на територію хаосу, якою можна буде керувати за допомогою своїх гауляйтерів.
Наразі йде чергова хвиля демонізації Віктора Медведчука. Як це не парадоксально звучить, але першим хто почав «мочити» Медведчука був Сергій Льовочкін, вони нещадно боролись за місце в Адміністрації Президента. Зараз нам ще раз нагадали, що він співпрацював з КДБ і допомагав садити цвіт українського дисидентства.
Але зараз трошки інше. Наразі відбувається доволі потужна медіакомпанія, яка складається з трьох етапів:
Етап №1 – Медведчук – суцільне зло і друг Путіна
Етап №2 – Медведчук друг Тимошенко
Етап №3 – Якщо Медведчук Кремлівське зло, то і Тимошенко Кремлівське зло
Метою цієї медіакомпанії є нівелювання підтримки Юлії Тимошенко у західних і центральних областях України і далі йти на вибори розігруючи карту: «Порошенко – Україна», «Тимошенко – Кремль». Або десь так.
Медведчук заявивши про своє повернення в Українську політику і прибравши декілька медіаресурсів прорахував все. Це Гарі Каспаров на Українській шахівниці, і не слід думати, що ним не прораховані двадцять кроків на перед.
Будь який його тактичний промах прорахований, а помилка навмисна.
Що ж до того, на скільки він близький до Тимошенко чи Порошенко, то задайтесь собі питанням, з ким у нього бізнес. Я не маю документів на руках, але добрі люди кажуть, що в залежності від ситуації Віктор Медведчук завжди мав певні бізнесзносини з керівниками України. Свого часу з Тимошенко (води дружили за газ без Фірташа), тепер з Порошенко (імпорт з Росії паливно-мастильних матеріалів).
Наразі я констатую, що команда Президента вперше за півроку провела масований контрвипад в бік свого головного опонента в боротьбі за владу. На скільки він буде вдалий? Подивимось. Думаю, що протягом місяця Банкова проведе свої соцдослідження і рознесе звістку про обвал рейтингу Тимошенко чи ріст рейтингу Президента. Це був би логічний хід.
На останок хотів би підкреслити, що Медведчук – це слуга Зла, і той хто думає його використати в боротьбі за владу в Україні лише наближає нас до прірви. Адже, якщо ти проголошуєш, що в нас війна з Кремлем, і при тому не тільки з ним торгуєш, а й дозволяєш його головному агенту впливу в Україні вільно скуповувати телеканали і бавитись в політику, то в наших європейських партнерів закладається реальне питання: «У Вас війна чи фейк?»
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386