Life страхування: захист – клієнту, внутрішнє кредитування – країні
Що зараз важливіше: накопичення чи захист?
Сьогодні, після п’ятьох з лишком місяців війни, коли сотні підприємств закрились, а мільйони людей лишились без засобів існування, ми як ніколи розуміємо, наскільки важливим є довгострокове фінансове планування для кожного з нас. Тільки при наявності фінансової подушки безпеки, можна вистояти в найскладніші часи. Як говорив Уоррен Баффет, коли починається відплив стає видно, хто купався голим.
Що зараз важливіше: накопичення чи захист? Поліс накопичувального страхування життя дозволяє акумулювати кошти для реалізації фінансових цілей, найголовнішою з яких, є створення персонального пенсійного фонду. Під час війни, коли держава витрачає значну частку бюджету на армію і не може гарантувати зростання пенсійних й соціальних виплат, якраз страхування життя стає основним інструментом створення власного капіталу.
Та важливість накопичень анітрохи не перекриває важливість захисту. На жаль під час війни люди продовжують хворіти. Більше того великі фізичні та емоційні навантаження, незбалансоване харчування та відсутність профілактики призводять до загострення хронічних захворювань. Фахівці говорять, що війна зробила нас старішими на 10 років. Це значить, що хвороби, які зазвичай характерні для людей похилого віку, тепер значно «помолодшали». Крім того, сьогодні близько 15 мільйонів українців потребують психологічної допомоги. А саме стрес є однією з основних причин онкологічних захворювань та захворювання серцево-судинної системи.
Погіршує ситуацію й те, що наша медицина зараз повністю переорієнтувалась на воєнні потреби. Медичні заклади ледь справляються з великою кількістю поранених й просто не мають ресурсів, щоб надати кваліфіковану медичну допомогу звичайним громадянам. Та ті й не звертаються за допомогою, бо вважають свої проблеми неважливими в порівнянні з масштабами лиха, що переживає наша країна.
Ціни на медичні послуги та медикаменти постійно зростають. Навіть у мирний час українці дуже часто не маючи достатніх коштів на лікування, звертались до благодійних фондів чи до своїх рідних та друзів за фінансовою підтримкою. Сьогодні всі волонтери працюють виключно на військові цілі. Що ж робити тим, хто сам на сам залишився зі страшною хворобою? Підписуючи поліс страхування життя у страховій компанії з перевіреною репутацією, клієнти гарантують собі медичну допомогу у разі настання страхового випадку.
Не забувайте, що поліс страхування життя захищає не тільки застраховану особу, а і її рідних і близьких. Під час війни, коли наші чоловіки й сини знаходяться на передовій, а наші батьки й діти в окупації, поліс страхування життя може стати способом захистити своїх коханих, якщо станеться найстрашніше.
Зверніть також увагу на дуже важливий психологічний момент. Оформлюючи договір добровільного страхування життя, ми разом з гарантією отримати фінансову підтримку у разі страхового випадку, повертаємо контроль над власним життям. Саме втрата контролю є основною психологічною проблемою під час війни, що є причиною важких депресій та призводить до нездатності пристосуватись до нових життєвих умов.
Платити чи не платити? Я вважаю, що відповідь на це питання може бути тільки одна: «Платити». Та в ситуації критичного перерозподілу сімейного бюджету у людей досить часто виникає брак коштів на оплату чергових внесків. Провідні українські страхові компанії з розумінням ставляться до фінансових труднощів своїх клієнтів та пропонують декілька варіантів розв’язання цього питання. Наша компанія та інші лідери-страховики, надають такі опції:
• Розтермінування страхового платежу. Направте заяву до компанії та змініть порядок оплати з розбивкою річного платежу на піврічні або квартальні.
• Зменшення суми страхового внеску. Оберіть комфортну суму платежу з урахуванням ваших теперішніх фінансових можливостей.
• Відтермінування чергового внеску. Зверніться до компанії з проханням про надання відстрочки. Ми розглядаємо кожну заяву окремо, враховуючи особисті обставини клієнта.
Накопичувальне страхування життя – це основний інструмент внутрішнього кредитування країни. Купуючи облігації внутрішнього державного займу та відкриваючи депозитні рахунки в українських банках, а саме ці інструменти є основними для інвестування коштів клієнтів, ми підтримуємо економіку України, наближаючи нашу перемогу у цій жахливій війні.
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов 10:02
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін вчора о 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз вчора о 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов вчора о 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
- Що робити під час обшуку? Сергій Моргун 19.11.2024 19:14
- Як реагувати на вимоги поліції та ТЦК: поради адвоката Павло Васильєв 19.11.2024 17:55
-
Віктор Ющенко та партнери відчужили право на видобуток газу на Полтавщині
Бізнес 109214
-
Головний прапор країни приспустили: яка причина
Життя 82962
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 20600
-
Британія утилізує п'ять військових кораблів, десятки гелікоптерів і дронів задля економії
Бізнес 9051
-
За вітраж Тіффані троє учасників торгів змагалися 6 хвилин – його продали за $12,48 млн: фото
Життя 8668