Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
13.04.2011 18:04

Замість лопат люди візьмуться за вила

Голова Національного форуму профспілок України

Прем’єр-міністр Микола Азаров закликав українців «згадати традиційні цінності», «перестати скиглити», «взятися за лопати» та садити городину, аби самим прогодуватися. Таким чином, Уряд задекларував власну неспроможність уряду поліпшити життя людей, принайм

Прем’єр-міністрМикола Азаров закликав українців «згадати традиційні цінності», «перестатискиглити», «взятися за лопати» та садити городину, абисамим прогодуватися. Таким чином, Урядзадекларував власну неспроможність  поліпшити життя людей. Принаймні, узабезпеченні доступним продовольством.

Вочевидь,наступною тезою влади буде те, що українцям потрібно самим собі збирати грошіна пенсію, - і цим завершиться сумнівна Пенсійна реформа. Потім нас чекатиме закликсамим будувати будинки, - а цим вже завершиться Житловий кодекс. Пропозиція виписуватисобі зарплати та лікарняні - вінчатиме завершення реформування трудовихвідносин, аорганізовувати власні службибезпеки - Податковий кодекс.

Словом, Уряд даєукраїнцям повну і несамовиту «свободу» - закликає робити те, чим урозвинених країнах займається влада.

Це, як дляУкраїни, є величезним «прогресом». Адже досі «реформи» від влади не стількидопомагали вирішувати їхні проблеми, скільки заважали. Податкові інноваціїстворюють перешкоди для ведення бізнесу, чиновники обтяжують українців своїми«податками», а соціальні ініціативи роблять людей соціально беззахисними.Отже, якщо влада, принаймні, не заважає, це вже добре.

Однак виникаєлогічне запитання: а навіщо нам такий уряд? Микола Янович, мабуть, не до кінцяусвідомлює смисл своєї заяви. Адже українці можуть відгукнутися на його заклик,і справді «згадати традиційні цінності». Але взятися не за лопати, а за вила…

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи