Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
07.02.2020 14:23
Аби президент був задоволений
Стрімке падіння рейтингу президента з 73% до 52%, може спровокувати цілу хвилю різних кроків, щоб президент відчував себе в теплі і добрі і, не дай боже, не засмучувався.
Якщо проаналізувати все, що відбувається в країні останнім часом, то кидається в очі той факт, що люди, які приймають рішення, роблять все, аби лиш догодити президенту. Тільки б був задоволений президент.
Обіцяв президент знайти убивць Шеремета – влаштували прес-конференцію, на якій, по суті, презентували нерозслідувану справу. Але президент на прес-конференції подякував усім і виглядав задоволеним – виконав одну зі своїх обіцянок.
Обіцяв президент, що гривня не обвалиться після виборів. Завдяки спекуляціям з ОВДП, вона і не впала. Але наслідки для країни жахливі: добили вітчизняний експорт і зробили дірку в бюджеті у 115 млрд грн.
Обіцяв президент інвестиції – організували красиву подію, інвестиційний форум у Маріуполі із залученням міжнародних партнерів з красивою картинкою, слайдами. Але якщо копнути глибше, то маємо станом на сьогодні лише обіцянки запровадити посаду «інвестиційних нянь», а жодних кроків у створенні незалежної судової системи, що є основою покращення інвестиційного клімату, не відбувається. ВАКС не працює, антикорупційна діяльність - безрезультатна.
Обіцяв президент державу у смартфоні – вчора особисто презентував застосунок «Дія». Ініціатива звичайно хороша. Трохи ще недоопрацьована, правда. У ній відображені дані лише 2,5 млн водіїв із 9,5 млн. Але нічого – президент був задоволений, не дивлячись на те, що послуга держави неякісна.
Обіцяв президент дороги нові, сам запропонував 3 млрд доларів, які виплатить Росія, відправити на будівництво доріг – думаю так і буде. Бо ж треба, щоб президент був задоволений. А той факт, що в Державному бюджеті дірка у 115 млрд, то неважливо. І навіть той факт, що спрямування грошей «на дороги» суперечить Бюджетному кодексу, навряд чи зупинить оточення президента. Головне, щоб президент був задоволений.
Почалась хвиля показухи, щоб продемонструвати, що влада працює і завдяки її діям виконуються обіцянки президента. І оця діяльність, продиктована бажанням показати результати, спрямована навіть не на українське суспільство, а на президента. Лиш би він був задоволений.
Навіщо посадовці роблять таку ведмежу послугу президенту? Зрозуміло, що усі вони прийшли у владу завдяки йому, на його рейтингу. І тому вислужуватися хочуть перед ним, влаштовуючи все це «окозамилювання».
Але ж наша новітня історія нам чітко демонструє, що українських президентів часто губить «тепла ванна», яку влаштовують люди навколо, присипляють пильність. Особливо, якщо президент дійсно ще не розібрався в суті державних процесів. Цей шлях - згубний для державного діяча, який хоче увійти в історію, змінивши країну.
Стрімке падіння рейтингу президента з 73% до 52%, може спровокувати цілу хвилю різних кроків, щоб президент відчував себе в теплі і добрі і, не дай боже, не засмучувався.
Неприпустимо, щоб політика держави, особливо економічна, будувалась по принципу - лиш би президент був задоволений. Хотілося б нарешті побачити амбіційний план розвитку країни, а не ці фасадні «потьомкінські» реформи, в гарній цифровій обгортці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386
Контакти
E-mail: [email protected]