«Споживач, постачальник та влада: хто кого в реформі ЖКГ?»
Під такою назвою 23 червня у м. Черкаси за ініціативою Інформаційного агентства «Україна Комунальна» відбувся круглий стіл, в якому я взяв участь як член консультативної Ради експертів з питань ЖКГ.
Під такою назвою 23 червня у м. Черкаси за ініціативою Інформаційного агентства «Україна Комунальна» відбувся круглий стіл, в якому я взяв участь як член консультативної Ради експертів з питань ЖКГ.
Скажу відверто - я намагаюся використати будь-яку можливість, щоб донести своє занепокоєння тим, в який бік останнім часом знову хитнулося все, що стосується необхідних змін в управлінні ЖКГ України. Як Міністр, що очолював Міністерство, яке булоосновним розробником Програми реформування ЖКГ і як фахівець в цій галузі,стверджую, що останні дії Уряду суперечать не тільки прийнятій в 2009 році Програмі реформування ЖКГ, за яку проголосували практично всі політичні сили в парламенті – 372 депутати,а й Програмі Президента України. Про це я кажу в телевізійному ефірі, пишу про це детальні статті, але, перш за все, намагаюся про це говорити з тими, від кого, власне, залежить головне - ДОТРИМАННЯ ЗАКОНУ України, - тобто з громадянами. Від нашої з Вами свідомості, від вимогливості, грамотності і небайдужості залежить в цій країні дуже багато. Якщо не все.
І тому, перш за все, я хочу висловити подяку організаторам цього круглого столу - на мою думку, така багаторівнева і предметна розмова,ініційована не владою, а громадськістю, є надзвичайно важливою, оскільки саме втакий спосіб можна отримати чимало відповідей, базованих не на теоретичнихдискусіях законотворців або звітах недолугих чиновників, а на реальній,життєвій практиці.
Зустріч у Черкасах була цікавою, насиченою і, сподіваюся, плідною, для усіх присутніх. До речі, не обійшлося і без накалу пристрастей. Так, очевидно, не витримавши палкої, але професійної дискусії, директор департаменту економічної політики тарозвитку Черкаського міськвиконкому Павло Карась замість аргументованих відповідей впав у відверто демагогічну риторику, просто-таки по-хамськи перейшов на особистості і невдовзі просто залишив залу. Втім, це не погіршило настрою присутніх, а тільки зайвий раз продемонструвало актуальність заявленої тематики і підтвердило мій головний постулат: настав час, коли громадянам із владою варто розмовляти мовою Закону.
Пропоную також вашій увазі відеоуривки з цієї зустрічі: Част.1 , Част.2, Част.3
Прошувибачення за якість, відео робоче, ми не ставили за мету зробити якійсь великийрозголос, головним було спілкування. Нам просто цікаво було почути думки людей на місцях, а також,у свою чергу – донести і своє бачення сьогоднішньої ситуації.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393