Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
22.07.2015 15:21

Укрпошта рухається назустріч клієнтам та збільшує доходи

В.о директора ДП «Одеський морський торговельний порт, депутат Вінницької міської ради, громадський діяч

За рахунок покращення якості обслуговування споживачів, залучення нових партнерів, впровадження сучасних фінансових сервісів, а також оптимізації витрат Укрпошті вдалося збільшити доходи.

За рахунок покращення якості обслуговування споживачів, залучення нових партнерів, впровадження сучасних фінансових сервісів, а також оптимізації витрат Укрпошті вдалося збільшити доходи.

Так, у I-му півріччі 2015 р. завдяки ефективній торговельній діяльності, дохід підприємства (без показників Кримської, Севастопольської та частково Донецької та Луганської дирекцій) збільшився на 6,5% або на 79,6 млн. грн. у порівнянні з аналогічним періодом 2014 р.

Укрпошта сьогодні активно розвиває фінансові послуги у відділеннях поштового зв’язку. За вказаний період на підприємстві вже впроваджено низку фінансових сервісів, спрямованих на надання клієнтам деяких банків фінансових послуг безпосередньо у поштових відділеннях. Серед таких банків – ПАТ «Фідобанк», ПАТ «ПриватБанк» і ПАТ «Райффайзен банк «Аваль». Наразі всі нові сервіси успішно працюють.

З січня по травень залучено майже 80 тис. нових одержувачів пенсій та грошової допомоги, що додало відчутного економічного ефекту від послуги з доставки пенсій.

З метою забезпечення відділень поштового зв’язку товарами народного споживання на початку 2015 р. підприємством укладено низку договорів з новими постачальниками. З початку року на підприємстві оптимізовано управління товарними запасами та раціоналізовано організацію торгівлі у відділеннях поштового зв’язку. Тим самим, підприємству вдалося не лише зробити значний крок назустріч клієнтам, а й збільшити доходи.

Ми маємо чітко розуміти, що пошта сьогодні це не лише установа, що здійснює пересилання поштових відправлень, а й соціально відповідальне підприємство, яке є однією з основних інфраструктурно-утворюючих одиниць сільської місцевості. Тому забезпечення жителів маленьких населених пунктів, а також сільської місцевості товарами першої необхідності є досить актуальним та економічно вигідним напрямом роботи.

Крім того, задля збільшення дохідної частини, підприємством укладено п’ять зовнішньоекономічних контрактів щодо експортування філателістичної продукції. Також через інтернет-магазин Київської міської дирекції Укрпошти реалізовано знаки поштової оплати та філателістичну продукцію. За цими договорами підприємством отримано доходи у сумі 80,4 тис. грн., а через інтернет-магазин – 239,1 тис. грн.

Значну частину додаткових доходів підприємством отримано завдяки удосконаленню умов співпраці з ПАТ «Укртелеком» в частині приймання платежів в містах та селищах міського типу.

Прагнучи зробити українські періодичні видання доступнішими для всього населення країни, Укрпоштою підписано Меморандуми з Українською асоціацією видавців періодичної преси та Асоціацією «Незалежні регіональні видавці України».

На корпоративному сайті Укрпошти розпочато низку філателістичних проектів, зокрема забезпечено щоквартальний випуск он-лайн версії журналу «Філателія України», а також започатковано проект «Філателістичні колекції он-лайн». Відтепер всі охочі можуть милуватися колекціями марок та читати новини філателії набагато оперативніше в режимі он-лайн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]