Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
22.07.2015 15:21

Укрпошта рухається назустріч клієнтам та збільшує доходи

Колишній в.о директора ДП "Одеський морський торговельний порт"

За рахунок покращення якості обслуговування споживачів, залучення нових партнерів, впровадження сучасних фінансових сервісів, а також оптимізації витрат Укрпошті вдалося збільшити доходи.

За рахунок покращення якостіобслуговування споживачів, залучення нових партнерів, впровадження сучаснихфінансових сервісів, а також оптимізації витрат Укрпошті вдалося збільшитидоходи.

Так, у I-му півріччі 2015 р.завдяки ефективній торговельній діяльності, дохід підприємства (без показниківКримської, Севастопольської та частково Донецької та Луганської дирекцій)збільшився на 6,5% або на 79,6 млн. грн. у порівнянні з аналогічним періодом2014 р.

Укрпошта сьогодні активнорозвиває фінансові послуги у відділеннях поштового зв’язку. За вказаний періодна підприємстві вже впроваджено низку фінансових сервісів, спрямованих нанадання клієнтам деяких банків фінансових послуг безпосередньо у поштових відділеннях.Серед таких банків – ПАТ «Фідобанк», ПАТ «ПриватБанк» і ПАТ «Райффайзен банк«Аваль». Наразі всі нові сервіси успішно працюють.

З січня по травень залученомайже 80 тис. нових одержувачів пенсій та грошової допомоги, що додаловідчутного економічного ефекту від послуги з доставки пенсій.

З метою забезпечення відділеньпоштового зв’язку товарами народного споживання на початку 2015 р.підприємством укладено низку договорів з новими постачальниками. З початку рокуна підприємстві оптимізовано управління товарними запасами та раціоналізованоорганізацію торгівлі у відділеннях поштового зв’язку. Тим самим, підприємствувдалося не лише зробити значний крок назустріч клієнтам, а й збільшити доходи.

Ми маємо чітко розуміти, щопошта сьогодні це не лише установа, що здійснює пересилання поштовихвідправлень, а й соціально відповідальне підприємство, яке є однією з основнихінфраструктурно-утворюючих одиниць сільської місцевості. Тому забезпеченняжителів маленьких населених пунктів, а також сільської місцевості товарамипершої необхідності є досить актуальним та економічно вигідним напрямом роботи.

Крім того, задля збільшеннядохідної частини, підприємством укладено п’ять зовнішньоекономічних контрактівщодо експортування філателістичної продукції. Також через інтернет-магазинКиївської міської дирекції Укрпошти реалізовано знаки поштової оплати тафілателістичну продукцію. За цими договорами підприємством отримано доходи усумі 80,4 тис. грн., а через інтернет-магазин – 239,1 тис. грн.

Значну частину додатковихдоходів підприємством отримано завдяки удосконаленню умов співпраці з ПАТ«Укртелеком» в частині приймання платежів в містах та селищах міського типу.

Прагнучи зробити українськіперіодичні видання доступнішими для всього населення країни, Укрпоштою підписаноМеморандуми з Українською асоціацією видавців періодичної преси та Асоціацією«Незалежні регіональні видавці України».

Накорпоративному сайті Укрпошти розпочато низку філателістичних проектів, зокремазабезпечено щоквартальний випуск он-лайн версії журналу «Філателія України», атакож започатковано проект «Філателістичні колекції он-лайн». Відтепер всіохочі можуть милуватися колекціями марок та читати новини філателії набагатооперативніше в режимі он-лайн.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи