Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
23.06.2015 14:54

Запуск системи Єврожиро між Укрпоштою та Поштою Болгарії

В.о директора ДП «Одеський морський торговельний порт, депутат Вінницької міської ради, громадський діяч

Наразі пересилання грошових коштів поштовими переказами між Україною та Болгарією здійснюється на паперових носіях.

Наразі пересилання грошових коштів поштовими переказами між Україною та Болгарією здійснюється на паперових носіях.

Майже всі оператори поштового зв’язку світу відмовляються від пересилання таких переказів, адже вони не задовольняють постійно зростаючих вимог споживачів послуг.

Тому, розширюючи географію надання послуг, Укрпошта розпочала тестування послуги з обміну міжнародними електронними переказами Єврожиро з поштою Болгарії.

Для мешканців двох країн це означатиме скорочення термінів пересилання переказів до майже 2 год. (залежно від режиму роботи відділень поштового зв’язку та рівня їх автоматизації) на відміну від 2-х тижнів, як раніше.

Запуск системи грошових переказів Єврожиро між Укрпоштою та Поштою Болгарії стане ще одним кроком назустріч впровадженню європейських стандартів обслуговування та підвищенню якості надання послуги в Україні.

 Перекази призначенням до Болгарії прийматимуться не лише в гривнях, а й в євро (у певних поштових відділеннях).

 У разі успішного тестування і подальшого запуску послуги, порядок пересилання переказів здійснюватиметься відповідно до стандартів системи Єврожиро та українського законодавства.

Перекази адресуватимуться лише на поштову адресу фізичних осіб, на розрахункові рахунки адресатів не прийматимуться.

Максимальна сума одного переказу з України визначатиметься обмеженнями Національного банку України і не повинна перевищувати еквівалент 15 тис. грн. за день від одного відправника.

 Залежно від суми переказу тарифи за пересилання складають: до 500 грн. – 6 %, від 500 до 1000 грн. – 5 %, від 1000 до 2000 грн. – 4 %, понад 2000 – 2 %. Мінімальний тариф за пересилання переказу – еквівалент 1 дол. США.

Варто зазначити, що Укрпошта входить до спільноти Єврожиро з 2011 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]