Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
02.06.2015 11:17

Завдяки корпоратизації Укрпошта стане конкурентоспроможною

В.о директора ДП «Одеський морський торговельний порт, депутат Вінницької міської ради, громадський діяч

Укрпошта надає на всій території України послуги, доступні кожному споживачеві за доступною ціною, яку регулює держава, в заданий строк та зі встановленою якістю. У багатьох країнах оператори поштового зв’язку, які надають соціально значущі універсальні по

Укрпошта надає на всій території України послуги, доступні кожному споживачеві за доступною ціною, яку регулює держава, в заданий строк та зі встановленою якістю. У багатьох країнах оператори поштового зв’язку, які надають соціально значущі універсальні поштові послуги, отримують компенсації або дотації від держави, проте Укрпошта таких дотацій не отримує.    

Крім того, діяльність Укрпошти сьогодні є надто зарегульованою. Для прикладу, підприємство не має права надавати клієнтам гнучкі знижки, бо це в будь-який момент можуть прирівняти до корупційних дій.

Тому досить доцільним кроком у подальшому розвитку підприємства є перетворення Укрпошти на акціонерне товариство. Завдяки цьому підприємство стане більш мобільним, самостійним та створить можливості для залучення стратегічних інвесторів і значних обсягів інвестицій у високотехнологічні проекти.

Безумовно, процес корпоратизації відбуватиметься непросто. Однак моя мета як керівника – зробити все можливе, щоб він пройшов чесно і прозоро, а в законодавстві щоб було чітко виписано: «без права приватизації».

Я впевнений, що Верховна Рада залишить Укрпошту у стовідсотковій власності держави, надавши статус акціонерного товариства. Це в свою чергу означатиме, що національний оператор поштового зв’язку матиме передусім більшу свободу в діяльності на ринку і відповідно стане більш конкурентоспроможним.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]