Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
09.04.2015 10:30

Майбутнє Дніпропетровської філії Укрпошти

В.о директора ДП «Одеський морський торговельний порт, депутат Вінницької міської ради, громадський діяч

Сьогодні для мене вкрай важлива оптимізація роботи Укрпошти, підвищення якості надання послуг нашим клієнтам. З цією метою я вирішив здійснити ряд робочих поїздок Україною, аби оптимізувати роботу філій підприємства на місцях.

Сьогодні для мене вкрай важлива оптимізація роботи Укрпошти, підвищення якості надання послуг нашим клієнтам.  З цією  метою я вирішив здійснити ряд робочих поїздок Україною, аби оптимізувати роботу філій підприємства на місцях. Вже побував з робочим візитом на Сході України, на Житомирщині, планую незабаром відвідати дирекції Укрпошти по всім регіонах.

  8 квітня відвідав з робочим візитом Дніпропетровськ.  Зустрівшись з колективом працівників Дніпропетровської дирекції, я презентував  стратегічні плани розвитку підприємства в подальшому.

Сьогодні розробляється проект Програми стратегічного розвитку підприємства до 2020 р. Він включає в себе Програму з енергозбереження, яка дозволить правильно оптимізувати використання паливно-енергетичних ресурсів у кожній дирекції залежно від регіону її розташування, Програму оптимізації комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, одним із стратегічно важливих пунктів якої є перехід на фіскальний сервер.

Також, хочу зазначити, що одним із важливих напрямків роботи підприємства та її обласних філіалів є тісна взаємодія з регіональними засобами масової інформації. Сьогодні Укрпоштою підписано Меморандум з Асоціацією «Незалежні регіональні видавці України» про сумісну співпрацю. Обидві сторони зацікавлені у популяризації видань та збільшенні обсягів їх продажу.

Особливу увагу сьогодні ми приділяємо підвищенню рівня обслуговування споживачів, сьогодні ми також працюємо над створенням комфортних умов для людей з фізичними вадами шляхом створення пандусів або кнопок виклику працівника відділення зв’язку.

В Укрпошти є великі перспективи. Звичайно, лише спільними зусиллями ми досягнемо ефективного розвитку підприємства. Головна запорука нашого успіху – це командна робота, згуртованість колективу однодумців.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]