Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
03.04.2015 10:48

Закупівлі в он-лайн режимі - свідчення відкритості Укрпошти

Колишній в.о директора ДП "Одеський морський торговельний порт"

Сьогодні сфера державних закупівель України, без перебільшення, може вважатися такою, що стрімко розвивається.

Сьогодні сфера державних закупівель України, без перебільшення, може вважатися такою, що стрімко розвивається. Міжнародні експерти, не оминаючи увагою вади й недоліки сьогоднішнього стану системи, одностайні в думці щодо ефективності останніх нововведень, котрі вигідно вирізняють нашу державу з-поміж інших членів СНД. Неабияку роль у вдосконаленні процесу витрачання коштів держави відіграє використання напрацювань країн Європейського Союзу.

Тому з метою забезпечення прозорості процедур закупівель Укрпошта розпочала проведення конкурсних торгів в он-лайн режимі.

Закупівлі в он-лайн режимі - свідчення відкритості Укрпошти. Спостерігати за проведенням процедури конкурсних торгів може кожен бажаючий в YouTube. Посилання на відео та графік запланованих он-лайн трансляцій можна знайти на сайті Укрпошти в розділі «Закупівлі», підрозділ «Графік он-лайн трансляцій проведення закупівель».

В Укрпошті регулярно розкриваються пропозиції учасників конкурсних торгів.

Днями, на розгляд комітету конкурсних торгів надійшли пропозиції від двох учасників конкурсних торгів, зокрема від: ТОВ «Український папір»; ПП «ПАПІРКАНЦТОРГ». Результати проведення закупівлі будуть оприлюднені протягом наступних 20 робочих днів, що можна буде спостерігати в он-лайн режимі на офіційному сайті Укрпошти.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]