Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
10.02.2015 11:22

Вперше в історії Укрпошти відкриті торги пройшли з он-лайн трансляцією

Колишній в.о директора ДП "Одеський морський торговельний порт"

З метою забезпечення прозорості, 6 лютого Укрпошта вперше розпочала проведення конкурсних торгів в он-лайн режимі. Така практика відбуватиметься і надалі. Засідання транслювалося в режимі реального часу. Від сьогодні кожен бажаючий може подивитися проведен

З метою забезпеченняпрозорості, 6 лютого Укрпошта вперше розпочала проведення конкурсних торгів вон-лайн режимі. Така практика відбуватиметься і надалі. Засідання транслювалосяв режимі реального часу. Від сьогодні кожен бажаючий може подивитися проведенняпроцедури розкриття конкурсних пропозицій учасників,  зайшовши на сторінку в youtube.com. Посилання на відеоможна знайти на офіційному сайті Укрпошти ukrposhta.ua в розділі «Закупівлі»,підрозділ «Графік онлайн трансляцій проведення закупівель».

 6 лютого на відкритихторгах в приміщені центрального офісу Укрпошти, окрім присутніх членів комітетуконкурсних торгів та учасників, які подали свої пропозиції, були також присутніперший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер та в.о.генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук.  

 «Міністерство інфраструктури  ініціювало проведення тендерів в он-лайнрежимі для більшої прозорості та відкритості діяльності підприємства стосовнозакупівель. Для Укрпошти це, звісно, перший досвід, який лише поліпшить їїроботу», – зазначив В. Шульмейстер.

 Керівник Укрпошти ІгорТкачук додав: «Я вважаю, ми маємопрацювати  чесно і відкрито.  Відтепер усі тендери, що проводитимуться на підприємстві,будуть транслюватися  через мережу Інтернет.Це має ще більше зміцнити довіру до Укрпошти».

 Загалом, 6 лютого устінах центрального офісу Укрпошти пройшло три процедури розкриття пропозиційучасників конкурсних торгів.

 Перше розкриттястосувалося закупівлі палива рідинного та газу; олив мастильних (а саме:бензину та дизельного палива у роздріб, через мережу АЗС на території України).На розгляд комітету конкурсних торгів учасники подали чотири пропозиції, зокрема:

1.Приватне підприємство «Фірма «ЯСКО» (м. Вінниця).  

2.Товариство з обмеженою відповідальністю «ВОГ РІТЕЙЛ» (м. Київ).

3.Приватне підприємство «ОККО-БІЗНЕС КОНТРАКТ» (м.Львів).

4.Товариство з обмеженою відповідальністю «Центрресурсінвест» (м. Київ).

 Результати проведеннязакупівлі будуть оприлюднені протягом наступних 20 робочих днів. Це можна будетакож спостерігати в он-лайн режимі на офіційному сайті Укрпошти та навеб-порталі «Державні закупівлі».

 На наступний тендер, предметом закупівлі якого булипослуги щодо страхування автотранспорту (ЦПВ, страхування «Зелена карта»),конкурсні пропозиції не надійшли.  Цестало підставою для відміни цих торгів, про що було оголошено на засіданні комітетуконкурсних торгів Укрпошти.   

 Щодо  конкурснихторгів  по закупівлі бензину тадизельного палива у роздріб, через мережу АЗС,  була подана лише одна пропозиція. Згідно зчинним Законом України «Про здійснення державних закупівель», ст. 30 ч. 1, замовник– УДППЗ «Укрпошта» має  відмінити торгичи визнати їх такими, що не відбулися в разі подання для участі в них менше двох пропозицій конкурсних торгів.

 Про дату, місце проведення та час он-лайн трансляційнаступних відкритих торгів  можнадізнатися на офіційному сайті Укрпоштиwww.ukrposhta.ua.

 Про УДППЗ «Укрпошта»

Українськедержавне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» входить до сфери управлінняМіністерства інфраструктури України та є національним оператором поштовогозв’язку України. На сьогодні Укрпошта надає понад 50 видів послуг в 11,8 тис. відділеньпо всій Україні. Штат компанії налічує 85,5 тис. працівників, з них майже  37 тис. – листоноші, 13 тис. – операторипоштового зв’язку.

Службаінформаційної підтримки: (044) 32 32 099.

Зайдіть до насна сайт: www.ukrposhta.ua.      

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]