Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
03.11.2014 15:11

В проекті коаліційної угоди зосереджено ключові реформи

Колишній в.о директора ДП "Одеський морський торговельний порт"

Починати налагоджувати життя в Україні слід з реформ. Їх здійснення передбачає проект коаліційної угоди, оприлюднений Блоком Петра Порошенка.

Починатиналагоджувати життя в Україні слід з реформ. Їх здійснення передбачає проекткоаліційної угоди, оприлюднений Блоком Петра Порошенка.

Безумовно,першочергові реформи треба здійснювати в галузі судової та правоохоронноїсистеми. Ці реформи є  ключовими дляіснування нашої держави, тому що вони дають старт інших реформ.

Реформувавшисуди і правоохоронну систему, настане черга реформуванню спецслужб іоборони,  децентралізації влади, реформіохорони здоров'я, пенсійного забезпечення, змін до податкової системи,дерегуляції і розвитку підприємництва, реформі енергетики, житлово-комунальногогосподарства, сільського господарства, транспорту тощо.

 «Сьогодні вирішуються доленосні питання – збереження незалежності, територіальноїцілісності нашої держави та забезпечення її європейського майбутнього», -йдеться в проекті коаліційної угоди. Тому народні депутати мають усвідомлюватисвою відповідальність за долю України.

Впевнений, щоукраїнський народ заслуговує того, щоб стати одним з провідних європейськихнародів. Ми прагнемо миру, злагоди, процвітання і поваги світовогоспівтовариства. Ми відстоюємо своє право на незалежність у боротьбі з зовнішнімагресором і внутрішньою п'ятою колоною.

Створеннякоаліції, реалізація реформ буде передумовою перемоги України, її цілісності ісуверенітету.

Наша ціль –подання заявки для вступу в ЄС у 2020 році, а потім і вступ до Євросоюзу, як цей передбачено стратегією розвитку «Україна – 2020».

А майбутні учасникикоаліції та новий уряд мають бути відповідальними за реалізацію курсу реформ таприйняття нових законопроектів.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи