Літнє «перезавантаження»: дитяча оздоровча кампанія у Броварах
Міський голова Броварів Ігор Сапожко розповідає про літнє дозвілля маленьких броварчан.
У розпалі гаряча літня пора – найулюбленіший час для дітейта юнаків. Чи варто згадувати, з яким нетерпінням школярі чекають приходулітніх канікул. Ось вже нарешті можна відпочити від напруженого навчальногороку та повноцінно присвятити себе творчому, культурному, інтелектуальномурозвитку чи активним видам спорту. Перед батьками ж постає інше завдання –спланувати дозвілля своїх дітей таким чином, аби вони могли не лише відпочити,але й оздоровитись, поповнити сили та зарядитись енергією. Безтурботні будніможуть із легкістю перетворитись на добровільне заточення у чотирьох стінахперед телевізором, з ігровою приставкою чи за комп’ютером, варто лише батькамвтратити пильність. Із вирішенням цього завдання у Броварах ми йдемо їм назустріч та надаємо можливості урізноманітнити літній відпочинок маленькихброварчан з користю для здоров’я.
На допомогу батькам
З метоюудосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей назасіданні сесії Броварської міської ради 28 січня 2016 року було затверджено міську Програму відпочинку таоздоровлення дітей на період 2016 – 2017 років (№75-06-07), відповідно до якоїслужба у справах дітей та сім’ї здійснює координацію робіт, пов’язаних ізреалізацією заходів щодо оздоровчої кампанії та організації літнього відпочинкута оздоровлення дітей.
Особливу увагуми приділили діткам, які потребують більштурботливого піклування та оздоровчих заходів (не здатні до самообслуговування).Для них з міського бюджету було виділено кошти на придбання 8 путівок “Матері ідитини”, із них: 4 путівки до південного узбережжя в санаторій «Скадовськ»(Херсонська обл.) та 4 путівки на Львівщину в санаторій «Любінь Великий».
Незабутнє літо вдитячому таборі
Зараз із упевненістю можу сказати, що станом на 01.07.2016року службою у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради за коштимісцевого бюджету, відповідно до ЗУ «Про здійснення державних закупівель», булопридбано 222 путівки в ДОТ «Веселка» (Херсонська обл., м. Скадовськ), 90путівок в ДОТ «Сонячний берег» (Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н),також 90 путівок в дитячий оздоровчий табір «Веселка» (Львівська обл., м.Дрогобич).
У червні велика група дітлахів – 100 осіб, вирушила в ДОТ«Веселка». У складі цієї групи 35 діток із зони бойових дій. Для них подібнімандрівки є вкрай необхідними, адже вони потребують не тільки особливої увагидо стану здоров’я, але й певної психологічної реабілітації, тому позитивні емоціїта нові знайомства для них є першочерговими кроками на шляху до оздоровлення тадушевного відновлення.
Заходи для містян
Не зважаючи на те, що загалом путівок було придбано немало, забезпечити таким відпочинком усіх охочих поки не вдається, з огляду наобмежений бюджет! Тому для дітей та молоді, котрі влітку залишаються в місті мирозробили насичену програму заходів культурного та активного фізичноговідпочинку, ознайомитись з якою можна насайті Броварського міського відділу культури. Традиційно вони проходять уміських парках, скверах, спортивних майданчиках, а також місцях культурноговідпочинку (Міський краєзнавчий музей, Броварська міська бібліотека та ін). Отже,обрати цікавий захід для себе зможуть і дорослі, цілі родини – ніхто не залишиться«за бортом».
Літній відпочинок та оздоровлення – ключові складові узагальному процесі підготовки дітей до нового навчального року! Моральне таемоційне «перезавантаження», позитивні враження залишають незабутній«післясмак» – такими спогадами неодмінно захочеться поділитись, а нових силвистачить аж до наступних канікул.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87051
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11261
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9252
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5436